Stock Board - forum fotografii stockowej
Rekord dzienny - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Rekord dzienny (/watek-rekord-dzienny.html)



RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-14

czy mogę wiedzieć dlaczego admin usuwa moje posty?


RE: Rekord dzienny - rachwal - 2013-11-14

Prosiłem aby ograniczyć OT. Skoro nie szanujesz mojej prośby to nie widzę innego wyjścia jak usuwanie postów.


RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-14

Z tym że to nie był OT. Liczby nikomu nic nie mówią bo pf ,staż, jakośc, tematyka,sezonowość są na tyle rózne u każdego że np fotkowi jest dokładnie wszystko jedno ilset sprzedaż mam np ja. natomiast interesujące są tendencję w którą stronę to wszystko zmierza w danym momencie, a tego dotyczył skasowany post.


RE: Rekord dzienny - rachwal - 2013-11-14

Dobrze, przepraszam. Moja wina, nadgorliwe usunąłem.

IMVHO użytkownicy oczekują w tym wątku suchych liczb, to im coś mówi, to, że komuś zabrakło 1000 DLi do rekordu dziennego nic nie wnosi, ponieważ użytkownik nie może się precyzyjnie spozycjonować w tak określonym rankingu.

Przypominam opis wątku tym którzy go nie dostrzegają:
"Pochwal się ile miałeś najwięcej pobrań dziennie na Shutterstock".


RE: Rekord dzienny - canion1 - 2013-11-14

Zgadza się ale....
np info :
"pociąg mi się w nocy rozpędził... z 88 na 104 " itp posty, bez podania wielkości pf nie mówi dokładnie nic. Bo przy pf 1000 szt to wynik dobry a przy 10.000 szt bardzo przeciętny.


wiec jesłi już ktoś sie chwali liczbami niech chociaż podaje wielkość pf.


RE: Rekord dzienny - rachwal - 2013-11-14

Bardzo dobry postulat, liczb nigdy za wiele.


RE: Rekord dzienny - irontrybex - 2013-11-14

Wczoraj dobiłem do 10DL, przy ok 300 spacerfotkach i 150 repo z meczów noga/kosz. Dopiero kupuję bilet na pociąg;p


RE: Rekord dzienny - Pawel_W - 2013-11-14

Cześć! Widzę, że mój rekord jeszcze nie został pobity Smile ale to były stare dobre czasy...
Nie pamietam ile zdjęć miałem wtedy w pf ale pamietam, że mocno mnie to motywowało do pracy.


RE: Rekord dzienny - alga38 - 2013-11-14

(2013-11-14, 09:08:33)alga38 napisał(a): pociąg mi się w nocy rozpędził... z 88 na 104 Smile

ok, 2495


RE: Rekord dzienny - SHaiith - 2013-11-14

Teraz to ja chyba strzelę offtopa.
Powiem szczerze, że śledzę z boku całą dyskusję dotyczącą Offtopa i nie wtrącam się.
Ale nie kumam tego całego usuwania postów, które są w danym temacie.
Ja wiem, że całym Forum zarządza rachwal i może robić co mu się podoba.
W efekcie ludzie będą mało pisali, bo po co pisać mają skoro i tak ktoś to usunie.
A strach przed banem spowoduje, że ludzie będą tylko czytali to forum.
Czytelność tego Forum dla ludzi nie wtajemniczonych jest bardzo mała, ponieważ Ci co nie siedzą w temacie zgubią się tutaj. Natomiast stali bywalcy będą odstraszani represjami z powodu OT.
Sam ostatnio nie wiele piszę, ponieważ nie wiem czy "luźna" wypowiedź w temacie nie zostanie odebrana jako OT.
Na tym kończę moją wypowiedź.