Stock Board - forum fotografii stockowej
dollarphotoclub.com - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Pozostałe agencje microstock (https://stock-board.info/forum-pozostale-agencje-microstock.html)
+--- Wątek: dollarphotoclub.com (/watek-dollarphotoclub-com.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: dollarphotoclub.com - alzajac - 2014-04-29

W ogóle nie wiem czy to jakaś nowość dla innych czy może wszyscy już od tym wiedzą, ale tak teraz sprawdziłem z rozmachu to w Dreamstime też jest opcja wyłączenia pf z wszystkich "stron trzecich" o czym nie wiedziałem Icon_wink
Można to zrobić w Management area -> Alliances


RE: dollarphotoclub.com - fotorince - 2014-04-30

Podziałałem....deposit dostał maila z prośbą o wykasowanie zdjęć ze stron partnerskich,na Dreamstime wyłączone PF tak samo dla stron partnerskich i na Fotolia dollarphotoclub wyłączony.Musimy wspólnie walczyć o naszą stockową przyszłość i przede wszystkim szanować swoją pracę,bo jak sami siebie nie będziemy szanować to inni nas tym bardziej nie będą.
Owszem,mogę stracić na tym "parę groszy" ale zezwalając na to robimy tak:

Link Smile

Sądzę że takie działania powinny procentować nam w przyszłości.


RE: dollarphotoclub.com - AndyCandy - 2014-04-30

Jeszcze można na BigStock wyłączyć sprzedaż na stronach partnerskich...


RE: dollarphotoclub.com - malk - 2014-04-30

Fajnie, że szybko zadziałali, zanim zrobił się większy kwas. No i bardzo fajnie, że się społeczność tak zorganizowała.


RE: dollarphotoclub.com - SHaiith - 2014-04-30

Mnie cieszy najbardziej fakt, że jednak nasz głos jako wspólnoty liczy się w dużych korporacjach. Co jest precedensem.


RE: dollarphotoclub.com - alzajac - 2014-04-30

Może ktoś wreszcie zrozumiał, że bez nas tak na prawdę nie ma tego biznesu i nie można ludźmi pomiatać na prawo, bo w końcu się bunt zacznie Smile Chociaż znając życie za niedługo niestety wymyślą jakieś kolejne "kwiatki" Icon_sad


RE: dollarphotoclub.com - canion1 - 2014-04-30

Nie jest tak różowo. Problem % jaki jest wyplacany fotografom z zakupionych kredytow pozostal. Podobnie jak problem waluty rozliczeń


RE: dollarphotoclub.com - fotorince - 2014-04-30

Wczoraj poszła prośba do DepositPhotos a dziś odpowiedź:
Hello Tomasz,
Your portfolio has been removed from our API re-seller sites.
Should you have any further questions or require any assistance, please do
not hesitate to contact us.
Kind regards,
Vicky.


RE: dollarphotoclub.com - AndyCandy - 2014-04-30

(2014-04-30, 15:57:06)fotorince napisał(a): Wczoraj poszła prośba do DepositPhotos a dziś odpowiedź:
Hello Tomasz,
Your portfolio has been removed from our API re-seller sites.
Should you have any further questions or require any assistance, please do
not hesitate to contact us.
Kind regards,
Vicky.

Dzisiaj otrzymałem taką samą odpowiedź. Tylko zamiast "Tomasz" coś innego wrzucili Icon_cheesygrin


RE: dollarphotoclub.com - fotorince - 2014-04-30

Niemożliwe Icon_cheesygrin