Stock Board - forum fotografii stockowej
Miłe zaskoczenie na iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Miłe zaskoczenie na iStockphoto (/watek-mile-zaskoczenie-na-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - borzywoj - 2016-02-20

ha ha u mnie 2 x się trafiły większe sprzedaże w sumie za około 70$ Smile
Jedną już wyczaiłem bo się tylko raz sprzedała w programie partnerskim. Można jakoś zobaczyć jaka fota sprzedała się za większą sumę w programie partnerskim? Niestety w tabelkach w "partner program" nie mam możliwości śledzenia po dacie sprzedaży jest tylko po sumie zarobków, ilości sprzedaży, dacie uploadu ale nie ma po dacie ostatniej sprzedaży...


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - rpd - 2016-02-20

(2016-02-20, 21:44:06)fotorince napisał(a): A u mnie taka historia się zdarzyła;] Troszkę tak bezczelnie ten słupek wygląda na tle innych;]

[Obrazek: attachment.php?aid=894]

Ma ktoś pojęcie czy da się dojść co poszło?;>

konto/ zakładka stats/my uploads/partner program ( sortuj po royalty) i wyskakują według największych zarobków. Znajdziesz po kwocie.


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - RedMoon - 2016-02-20

(2016-02-20, 22:40:41)rpd napisał(a): konto/ zakładka stats/my uploads/partner program ( sortuj po royalty) i wyskakują według największych zarobków. Znajdziesz po kwocie.

Tyle, że jak ktoś już zarobił tysiące dolarów to i tak może mieć problem do tego dojść na bieżąco tego nie śledząc, a mając dużo zdjęć z większą kwotą. Icon_wink

Wg mnie lepiej zainstalować aplikację LiveStock na telefon, tam się sortuje wg dat i wartości pojedynczej sprzedaży. Przynajmniej ja tam zawsze sprawdzam i każda sprzedaż z PP jest osobno wyszczególniona, z datą, kwotą i nazwą firmy (partnera) u którego zostało zdjęcie sprzedane.


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - rpd - 2016-02-20

zwiedzanie strony Istocka to jak przebywanie w sześcianie z filmu CUBE Smile Nigdy nie wiesz na co trafisz... i gdzie jest przejścieSmile


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - fotorince - 2016-02-20

(2016-02-20, 22:40:41)rpd napisał(a): konto/ zakładka stats/my uploads/partner program ( sortuj po royalty) i wyskakują według największych zarobków. Znajdziesz po kwocie.

Dzięki pomogłoSmile
A tysiące dolarów...ja na istock-u....tiaaa Icon_cheesygrin
Jakby ktoś był ciekawy ta fota poszła za te 79 $
[Obrazek: stock-photo-67817807-oil-refinery-at-night.jpg]


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - borzywoj - 2016-02-21

Dzięki za wskazówki jak można odnaleźć, która fota się sprzedała. Właśnie mam problem bo po zarobkach do tego dojść już nie mogę. Wiem, tylko że już któryś raz się ta fota sprzedała w programie partnerskim i zarobki są zsumowane. Zobaczę zatem może tą apkę jak więcej takich strzałów będę miał Smile


A tu moja fota:

[Obrazek: stock-photo-25948442-raw-coffee-seeds.jpg]


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - MiguelAngelo - 2016-05-27

A mnie dziś iStockphoto tak zaskoczył:
[Obrazek: stock-photo-65742387-electronic-cigarett...ground.jpg]
Partner program za 72$


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - yuma2 - 2016-05-27

PP czy Getty?


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - MiguelAngelo - 2016-05-27

Partner Program


RE: Miłe zaskoczenie na iStockphoto - irontrybex - 2016-09-21

Dzisiaj wpadła Elka bezpośrednio z IS, ale coraz to gorsze ceny - 22.5$