Stock Board - forum fotografii stockowej
Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji (/watek-jak-dodawac-zdjecia-na-istock-po-weryfikacji.html)

Strony: 1 2 3 4


Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - rafcio76 - 2014-01-17

Witam wszystkich

Jestem nowy na tym forum , i nie mogłem znaleść informacji na temat dodawania zdjęć do istock.

Jestem też świeżym użytkownikiem istokca , wczoraj założyłem konto przeszedłem weryfikację trzy zdjęcia zaakceptowali , dostałem emaila że jestem przyjęty i że mogę dodawać zdjęcia i tu problem albo nie.

I tu proszę doświadczonych w temacie o pomoc , dodałem zdjęcia i niby się dodały ale w portfolio ich nie ma , jak wchodzę na zakładkę prześlij to tam są wszystkie zdjęcia z informacją niedokończone przesyły nie wiem co mam zrobić proszę o pomoc

Pozdrawiam


RE: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - mskorpion - 2014-01-17

Wygląda na to, że nie dokończyłeś opisywania zdjęć. Mam na myśli słowa kluczowe i kategorie. Musisz edytować zdjęcia widoczne jako niedokończone przesyły, dokonać opisu i wysłać. Powodzenia


RE: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - rafcio76 - 2014-01-17

Dzięki za odpowiedz , ale wszystko popisywałem tytuł zdjęcia,opis,kategorię i słowa kluczowe i nie wiem co jest nie tak , może dlatego że po polsku wpisuję ?


RE: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - aniaz - 2014-01-17

(2014-01-17, 10:57:23)rafcio76 napisał(a): dodałem zdjęcia i niby się dodały ale w portfolio ich nie ma

Pozdrawiam

O ile dobrze rozumiem Twój problem, to nie ma ich w portfolio, bo teraz oczekują na akceptację inspektora, chyba masz ustawiony j.polski na stronie i jeśli zmienisz na angielski a obok zdjęcia pojawi się napis "pending" to czeka w kolejce, zatem jest wszystko ok.


RE: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - rafcio76 - 2014-01-17

(2014-01-17, 11:36:52)aniaz napisał(a):
(2014-01-17, 10:57:23)rafcio76 napisał(a): dodałem zdjęcia i niby się dodały ale w portfolio ich nie ma

Pozdrawiam

O ile dobrze rozumiem Twój problem, to nie ma ich w portfolio, bo teraz oczekują na akceptację inspektora, chyba masz ustawiony j.polski na stronie i jeśli zmienisz na angielski a obok zdjęcia pojawi się napis "pending" to czeka w kolejce, zatem jest wszystko ok.

Witaj
Mam ustawiony j.polski zdjęć nie ma w zakładce przesłane tylko prześlij i tam jest nad nimi Niedokończone przesyły i obok edytuj . Nie wiem co robię źle Icon_sad


RE: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - mskorpion - 2014-01-17

Opisuję od razu w angielskim, jeżeli opisywałeś po polsku to i tak podczas opisu słów kluczowych musisz wybrać jednoznacznie termin wyszukiwania (o ile wiem w języku angielskim). Po edycji zdjęć widniejących jako niedokończone przesyły powinna pojawić się strona opisana jako "Przesyłanie pliku — KROK 3 Z 3". Rozumiem, że tu dokonałeś jednoznacznego opisania słów kluczowych i wybrałeś kategorie. Jeżeli to wszystko zrobiłeś, wciskasz Kontynuuj, zdjęcie pojawia się w sekcji My Uploads jako oczekujące.


RE: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - rafcio76 - 2014-01-17

(2014-01-17, 11:42:44)mskorpion napisał(a): Opisuję od razu w angielskim, jeżeli opisywałeś po polsku to i tak podczas opisu słów kluczowych musisz wybrać jednoznacznie termin wyszukiwania (o ile wiem w języku angielskim). Po edycji zdjęć widniejących jako niedokończone przesyły powinna pojawić się strona opisana jako "Przesyłanie pliku — KROK 3 Z 3". Rozumiem, że tu dokonałeś jednoznacznego opisania słów kluczowych i wybrałeś kategorie. Jeżeli to wszystko zrobiłeś, wciskasz Kontynuuj, zdjęcie pojawia się w sekcji My Uploads jako oczekujące.

No właśnie robię już wszystko w trzecim kroku opisuję dodaję kategorię itd: wybieram kontynuuj i wyskakuje mi do strony głównej , ale w zakładce nie ma oczekujących zdjęć , może to wina wolnego neta


RE: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - GregorK - 2014-01-17

pobierz sobie deep meta - jest w zakładce tools. wszystko opiszesz stacjonarnie i potem tylko klikniesz wyślij i pozamiatane.


RE: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - mskorpion - 2014-01-17

Właśnie przed chwilą spróbowałem załadować zdjęcie i mi nie przeszło... Być może mają jakiś problem techniczny. Z tego co piszesz robisz wszystko poprawnie.


RE: Jak dodawać zdjęcia na iStock po weryfikacji - rafcio76 - 2014-01-17

To w takim razie chyba coś ze stroną bo nie da rady nic wysłać ,wywala na storę główną przy próbie wysyłki. A czy dodatek do Aperture się sprawdza bo takiego programu używam ?