Stock Board - forum fotografii stockowej
Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Hydepark (https://stock-board.info/forum-hydepark.html)
+--- Wątek: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? (/watek-co-myslicie-o-dolarze-w-najblizszym-czasie.html)



RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - MattZ90 - 2015-04-03

Hmmm wykresy nic dobrego nie mówią, bardzo możliwy jest kolejny tydzień słabnięcia dolara. Dzisiejsze bardzo złe dane z rynku pracy w USA jeszcze popchnęły go w dół. Jak będzie, rynek pokaże Icon_wink


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - SHaiith - 2015-04-04

Dzięki Matt za info. Zobaczymy co z tego wyjdzie


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - MattZ90 - 2015-04-08

Na urlop w głąb Europy ktoś się wybiera? Euro potrzebowało 2 tygodni od mojego posta by osiągnąć zakładany poziom 4.02 Smile Widać duży impet spadkowy, także to będą chyba najtańsze wakacje od 3 lat Smile

Co do dolara, to wczoraj pojawiały się fajne sygnały na umocnienie, a tu dzisiaj lipa. Dobrze, że wczoraj wypłaciłem bo bym się kisił z tą kasą na PP.


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - alga38 - 2015-04-08

Sugerujesz Matt, że to najlepszy czas na zakup wakacyjnych Euro?


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - fotek - 2015-04-08

(2015-04-08, 11:40:00)MattZ90 napisał(a): Na urlop w głąb Europy ktoś się wybiera? Euro potrzebowało 2 tygodni od mojego posta by osiągnąć zakładany poziom 4.02 Smile Widać duży impet spadkowy, także to będą chyba najtańsze wakacje od 3 lat Smile

Niedawno kupiłem trochę po 4.14, ale parę stówek jeszcze mi potrzeba, wiec pewnie sie skusze Smile


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - MattZ90 - 2015-04-08

Ja przez ostatnie 3 lata jak jechałem na wakacje to kupowałem po ok 4.17-4.22, także na pewno jest to fajny kurs. Czy kupować czy czekać - ja jeszcze euro nie potrzebuję i czekam do sierpnia z zakupem. Sugeruję się też tym co w strefie euro się dzieje teraz, a konkretnie polityką pieniężną która sugerowałaby dalsze słabnięcie euro. Z drugiej strony nigdy nie wiadomo na ile rynek już uwzględnił w cenie i wycenił przyszłe efekty prowadzonej polityki.
Można teraz kupić część, a potem ewentualnie dobrać po lepszym kursie Icon_wink

e. wykres EURPLN wygląda prospadkowo, dotarliśmy dzisiaj do ważnego poziomu wspomnianego parę postów wyżej. Teraz albo tam przystaniemy, albo polecimy w dół jak przez masło do 4.00 który będzie kolejną barierą psychologiczną (tak często okrągłe poziomy działają). Widać natomiast pęd w dół, także kto wie Smile

A jeszcze inną sprawą będzie to, jak będą wyglądały ceny w strefie euro. Ale jak na razie ocieramy się o deflację Icon_razz

e. sądzę, że do piątku osiągniemy 4.0


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - fotek - 2015-04-08

No ja tak właśnie po trochu dokupuje w miarę dopływu gotówki i słabnięcia €


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - MattZ90 - 2015-04-08

To też jest dobry sposób.

Trzeba mieć też na uwadze, że jak eurpln będzie korygował do góry to cofka do poziomu 4.10 jest możliwa. Zakładając, że odbije mocniej od 4.0. Ale to się będziemy potem martwić Icon_wink


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - Nightman - 2015-04-10

Nie znam się na tym ale chyba jest lekkie odbicie Icon_cheesygrin 


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - GregorK - 2015-04-10

a ja powiem tak: paypal nas łoi nieziemsko tym przewalutowaniem na siłę. w kantorze skup 3,75 a na pp 3,62 Icon_cheesygrin