Stock Board - forum fotografii stockowej
Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Hydepark (https://stock-board.info/forum-hydepark.html)
+--- Wątek: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? (/watek-co-myslicie-o-dolarze-w-najblizszym-czasie.html)



RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - niserin - 2014-06-10

Sprawą oczywistą jest że jak było 2 dni temu na granicy 2.99 / 3.00 to nie powinno się a wręcz nie można było konwertować na paypalu. Granicy 2.98 / 3.00 nie jest w stanie przebić (dałbym maks 5% szans) i z tej granicy musiało pójść odbicie, no i tak się właśnie stało.
Poczekałem i dzisiaj konwertowałem na paypalu po 2.955 (kurs "normalny" ponad 3.03).


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - MattZ90 - 2014-06-10

Jak to nie jest w stanie? To, że nie przebił od grudnia ubiegłego roku nie znaczy, że nie przebije w niedalekiej przyszłości Icon_wink Ja bym jeszcze poczekał, aż rynek na dobre odreaguje ubiegłotygodniową decyzję EBC.


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - niserin - 2014-06-10

Odreaguje w którą stronę ?


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - MattZ90 - 2014-06-10

Impuls poszedł w dół, odreagowujemy (korygujemy) do góry, a potem być może kontynuujemy kurs na południe Icon_wink Ten poziom między 2,9800 a 3,0000 to nie jest przecież ścianą nie do przebicia, USD/PLN od dawna chodzi w konsolidacji odbijając się od bandy do bandy, rynek wyczekuje, ale w końcu obierze jakiś kierunek. Zakładanie, że przebicie tego poziomu jest niemożliwe to po prostu błąd. Rzesza spekulantów obstawia w tym tygodniu zejście poniżej tego poziomu, a jak będzie to zobaczymy Icon_wink

e: żeby nie było, że ja tu uprawiam jakieś czarnowidztwo, albo coś. Po prostu codziennie na ten cholerny wykres patrzę na różnych interwałach, i też się obawiam zejścia, bo o moje fundusze też mi się rozchodzi. Ale każdy scenariusz tutaj jest możliwy. A przebicie tak ważnego poziomu zakończy się pewnie spektakularnym zjazdem.


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - niserin - 2014-06-10

Wiesz, patrząc z analizy tylko technicznej może faktycznie wygląda nieco pesymistycznie, ale: mamy lato czyli czas gdy dolar prawie zawsze rośnie w siłę albo przynajmniej nie traci; gospodarka Polski swój tymczasowy szczyt juz osiągnęła; Mario Draghi i stopy procentowe czyli jak czytam prawie codziennie na stooq oznaczać będzie osłabienie euro i umocnienie dolara; wychodzenie USA z programu QE; poprawa gospodarki USA; kryzys euro


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - MattZ90 - 2014-06-10

Obyś miał rację Icon_wink W każdym razie wybicie z tego marnego trendu bocznego coraz bliżej.


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - GregorK - 2014-06-10

i tak trzymać Icon_razz $$$ w górę Icon_cheesygrin


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - fotek - 2014-06-11

Ja tez przed chwila przekonwertowałem po 2,95545


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - niserin - 2014-06-16

I jak się podoba kurs ? Smile Afera taśmowa działa na naszą korzyść Icon_wink.


RE: Co myślicie o dolarze w najbliższym czasie? - ambrozinio - 2014-06-16

Miałem nosa Icon_razz