Stock Board - forum fotografii stockowej
Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Pozostałe agencje microstock (https://stock-board.info/forum-pozostale-agencje-microstock.html)
+--- Wątek: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? (/watek-pond5-ktos-tu-sprzedaje.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - fotorince - 2016-09-06

Grzesiu na shuterze nie wiem bo tam właśnie zaczynam opisywanie ale Fotolia mi czyta.
Poza tym chodzi głównie o to że pond5 CZYTAŁ a przestał odkąd wprowadzili te własne badziewne słowa kluczowe....i tytuł oraz opis czyta wciąż a słów kluczowych nie.
Czarna magia panie.


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - adalbert74 - 2016-10-30

Powtarzam zatem pytanie - zadane wczesniej w niewłaściwym wątku (o BG):
Gdzie w tym banku mozna wybrać typ licencji? Widzę całą masę zdjec tego typu w pond5 ale za diabła nie mogę znalezc, gdzie przy opisywaniu zdjec zaznacza się, że jest to EDITORIAL właśnie Icon_sad


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - fotorince - 2016-10-30

Tam z edytorialami jest jakoś dziwnie albo prędzej ja tego nie rozkminiłem bo nie wrzucam tam edytoriali.
Wiem że czasem przy opisywaniu plików jest coś takiego w stylu: czy plik zawiera rozpoznawalne osoby lub znaki towarowe (mniej więcej tak).
Ale fakt że nieraz mam tą opcję a nieraz nie....nie wiem dlaczego, niech się wypowie ktoś kto wrzuca tam edytoriale.


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - tomek1961 - 2016-10-31

Na Pond 5 mam trochę zdjęć ale żadne do tej pory się nie sprzedało a w innych agencjach te same foty nieźle schodza.
Dodatkowo bardzo długi czas oczekiwania na akceptacje zdjęć i ostatnio bardzo dużo odrzutów i ich "bezsensowne" uzasadnienie przez oceniającego ( na Schutterze i innych są akceptowane bez problemu) , to wszystko powoduje że mam ich już serdecznie dość i nie wiem czy nie zlikwiduję portfolia zdjęciowego a zostawię tylko filmy ( mam ich kilka ale od czasu do czasu się sprzedają).
Pond 5 to głownie filmy i tutaj raczej warto wrzucać materiały ?


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - yuma2 - 2016-10-31

z tego co sie orientuje to na Pond5 glownie filmy, mam tam kilkadziesiat zdjec z 2014 cos tam sie sprzedalo ale nie chce tracic czasu na tego typu stocki, a jak wiemu czasu malo Icon_cheesygrin


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - Edge - 2018-04-20

Czy na tym stocku jest jakiś tax form do wypełnienia? Szukałem, ale nie widzę.


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - arfo - 2018-04-23

(2018-04-20, 20:12:40)Edge napisał(a): Czy na tym stocku jest jakiś tax form do wypełnienia? Szukałem, ale nie widzę.

Pond5 to Irlandia


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - Edge - 2018-04-24

Dzięki! Właśnie miałem napisać, że dostałem od supportu odpowiedź. Przeoczyłem maila z powiadomieniem o nowym poście w tym wątku.


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - irontrybex - 2018-09-12

dostałem dzisiaj 21$ z taką adnotacją: Additional Revenue from GPP, bez sprzedaży zdjęcia itp.

Co to takiego?


RE: Pond5 - ktoś tu sprzedaje? - yuma2 - 2018-09-12

Partner Program