Stock Board - forum fotografii stockowej
Zmiany w programie partnerskim Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Zmiany w programie partnerskim Shutterstock (/watek-zmiany-w-programie-partnerskim-shutterstock.html)

Strony: 1 2 3


Zmiany w programie partnerskim Shutterstock - pershing - 2013-02-05

Przed chwilą dostałem maila od Shutterstock odnośnie zmian w referalsach. Podnoszą ceny z 0,03 na 0,04, ale jeśli dobrze zrozumiałem to referal będzie czasowy - 2 lata a potem będzie zdeaktywowany i nie będziemy mieć nic z niego czyli podobnie jak jest na fotoli i dreamstime.
Ech stocki się kończą.


RE: Ile można zarobić na poleconych fotografach w ShutterStock ? - MaxyM - 2013-02-05

Oszukali nas. Icon_eek
A na poważnie, to szkoda, bo kolega którego wprowadziłem zaczyna radzić sobie całkiem dobrze. Icon_cool


RE: Ile można zarobić na poleconych fotografach w ShutterStock ? - pershing - 2013-02-05

To było tylko kwestią czasu. Shutterstock został jedyną agencją, która miała poleconych dożywotnio. Fotolia ma na rok, dreamstime, choć nigdzie tego nie wyczytałem i nie kojarzę, żeby mnie o tym informowali w ubiegłym roku wprowadził 2 lata. Zorientowałem się dopiero jak przychody zaczęły spadać Smile
Nie wiem jak jest na deposit, bo to młoda agencja i narazie mi się wszyscy (cała czwórka) Smile od początku trzyma.


RE: Ile można zarobić na poleconych fotografach w ShutterStock ? - MaxyM - 2013-02-05

No to niektórzy się nieźle wkurzą i się nie dziwię.


RE: Ile można zarobić na poleconych fotografach w ShutterStock ? - pershing - 2013-02-05

Sztoki się kończą skończy się forum stockboard SmileSmileSmile


RE: Ile można zarobić na poleconych fotografach w ShutterStock ? - majszter - 2013-02-05

Dla niektórych ta zmiana oznacza po prostu koniec stoków.


RE: Ile można zarobić na poleconych fotografach w ShutterStock ? - Wuja - 2013-02-05

a co z tymi co już mają 2 lata?


RE: Ile można zarobić na poleconych fotografach w ShutterStock ? - MaxyM - 2013-02-05

Dowiem się przy okazji czy ktoś ma mnie w Ref.?


RE: Ile można zarobić na poleconych fotografach w ShutterStock ? - pershing - 2013-02-05

Ja niestety nie choć baaaaardzo bym chciał, a tak poważnie to fakt niektórzy więcej zarabiali na poleconych niż na zdjęciach, teraz albo się wezmą do roboty, albo im się stocki skończą Smile

Ja się przyznam, że u mnie w skali roku wszyscy poleceni na shuterze dawali sumkę 200$ więc tragedii nie ma zwłaszcza, że rzuciłem palenie (poraz kolejny) to sie tego tak nie odczujeSmile
a no i biorę się do roboty w tym roku, bo wyż demograficzny chyba się kończy, coraz słabiej z weselami, więc będzie więcej czasu na stocki.


RE: Ile można zarobić na poleconych fotografach w ShutterStock ? - MaxyM - 2013-02-05

Wuja, ktoś napisał:

Cytat: As I read it, any referrals from more than two years ago are cut off as from the end of this month.