Stock Board - forum fotografii stockowej
Powody odrzutów zdjęć w 123RF - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Powody odrzutów zdjęć w 123RF (/watek-powody-odrzutow-zdjec-w-123rf.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Powody odrzutów zdjęć w 123RF - CzaRmaX - 2013-01-16

Witam

Zacząłem się bawić od niedawna we wstawianie zdjęć i powiedzcie mi co oznacza według 123FR "Invalid Description / Keywords"? Mam to przy wszystkich zdjęciach, które wstawiłem i nie wiem do końca o co im chodzi? Czy o to, że słowa z tytułu powtarzają się w opisie czy może słowa w opisie są złe? Nie wiem czy to jest istotne ale po odrzuceniu polskie litery w opisie wyświetlają się jako dziwne różne znaczki.

Pozdrawiam


RE: Powody odrzutów zdjęć w 123RF - Attila - 2013-01-16

Pisz po angielsku nie używając polskich liter.


RE: Powody odrzutów zdjęć w 123RF - CzaRmaX - 2013-01-16

Dzięki za odpowiedź. Też mi taka myśl przemknęła przez głowę a szczególnie gdy zobaczyłem te dziwne znaczki. Ale mówię sobie interfejs po polsku a wpisywać po angielsku to trochę dziwne i lepiej zapytam doświadczonych Smile

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam Smile


RE: Powody odrzutów zdjęć w 123RF - canion - 2013-01-17

Myśle że głowny problem tkwi w "Zacząłem się bawić od niedawna we wstawianie zdjęć"


RE: Powody odrzutów zdjęć w 123RF - CzaRmaX - 2013-01-17

(2013-01-17, 09:41:20)canion napisał(a): Myśle że głowny problem tkwi w "Zacząłem się bawić od niedawna we wstawianie zdjęć"

No wiesz nikt nie jest od początku idealny a problemy są po to aby je jakoś rozwiązywać w ten czy inny sposób Icon_wink


RE: Powody odrzutów zdjęć w 123RF - krzysiek16ino - 2013-08-15

Mam pytanie dotyczące akceptacji zdjęć. Bo większość odrzutów jakie mam opisane jest następującym powodem: "Model / Property Release Required".

Z moim kiepskim angielskim rozumiem, że chodzi o zrzeczenie praw autorskich, ale jest jeden szczegół. Wszystkie zdjęcia tak opisane są zdjęciami budynków (m.in. zamku w Kwidzyniu, Bazyliki św. Pawła za Murami, Bazyliki św. Piotra w Rzymie itd.). Wie ktoś co zrobić w tym przypadku? Bo przecież dostępne są zdjęcia tych budynków wrzucane przez innych użytkowników tego serwisu...


RE: Powody odrzutów zdjęć w 123RF - MattZ90 - 2013-08-15

Do publikacji zdjęć budynków potrzebujesz właśnie Property Release podpisane przez właściciela budynku.


RE: Powody odrzutów zdjęć w 123RF - alga38 - 2013-08-15

zaznacz przy wrzucaniu oprócz pierwszego drugie okienko, przyjmą jako editorial


RE: Powody odrzutów zdjęć w 123RF - maver7 - 2013-10-18

(2013-01-16, 19:27:54)Attila napisał(a): Pisz po angielsku nie używając polskich liter.

Pisz po angielsku (język) czy po polsku nie używając polskich znaków? Tak dla pewności pytam...


RE: Powody odrzutów zdjęć w 123RF - JoannElle - 2013-10-21

Chcą PR przy zdjęciu każdego budynku? OMG... A może chodzi po prostu o to, że na zdjęciach są też ludzie?