Stock Board - forum fotografii stockowej
The World's Most Downloaded Man - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Hydepark (https://stock-board.info/forum-hydepark.html)
+--- Wątek: The World's Most Downloaded Man (/watek-the-world-s-most-downloaded-man.html)



The World's Most Downloaded Man - Dash - 2012-04-19

The World's Most Downloaded Man




RE: The World's Most Downloaded Man - canion - 2012-04-20

Dash, jak podróz? długo Cie nie było. myśle, że byłoby Nam tu wszystkim niezywykle ciekawie poczytać o Twoich doświadczeniach związanych z takim wyjazdem oczywiście w kontekście pracy stockera. Chyba każdy zastanawia sie nad takim "eskapadami" i Twoje wskazówki byłby bezcenne. a może jakieś spotkanie i "odczyt" Icon_wink w Twoim studiu ? z wielką przyjemnością i zainteresowaniem posłuchałbym Twoich wniosków ktróych masz z pewnością bardzo wiele po tak ciekawej i długiej podróży. Tym bardziej że w obliczu nadmiaru podaży taka logistyka tego biznesu i pracy wydaje sie jedynym sensownym rozwiązaniem który może jeszcze utrzymać spzedaż przez najbliższe 2-3 lata zanim to wszystko upadnie. . Zabieraleś średni format? jak z lokacjami- nie robili problemów? czy nie było obaw przed wożeniem ze sobą pewnie sporej ilości sprzętu i pozostawianiem go w hotelu? Jak radziłeś sobie z plenerami bo tam chyba nie miałeś żadnych systentów do pomocy? czy materiał zdjęciowy odkładałeś na dyski czy jednak coś próbowałeś na bieżąco obrabiać bo czas na upload tego rodzaju zdjęc w sam raz.? Pytań są setki ale nie będe zamęczał. inni pewnie dołożą swoje

Prosze o pozytywne rozpatrzenie Icon_wink i z góry dziekuję w imieniu swoimi i pozostałych stockerów.


RE: The World's Most Downloaded Man - Ariene - 2012-04-20

O lol Icon_cheesygrin A mówią, że 3-5 letnie dzieci zadają dużo pytań Icon_wink Oczywiście przyłączam się do nich (pytań) Icon_wink


RE: The World's Most Downloaded Man - canion - 2012-04-20

ograniczałem sie jak mogłem z tymi pytaniami. bo generalnie miałbym ze 100x więcej ale nie chcę nadużywać uprzejmości Dasha


RE: The World's Most Downloaded Man - Dash - 2012-04-21

Tomek: Moj wyjazd mial calkiem inny charakter, zwany czasem miesiacem miodowym.
A jak sie kiedys spotkamy to odpowiem Ci na nurtujace Cie pytania Icon_wink
A w odczyty sie nie bawie, nie jestem z Danii Smile


RE: The World's Most Downloaded Man - Ariene - 2012-04-22

Dash, gratulacje! Smile


RE: The World's Most Downloaded Man - canion - 2012-04-25

Gratulacje.

Ale i tak nie uwierzę że bedąc w tak pieknych miejscach nie zebrałęś materiału fotograficznego na stocki. nie mówię że dużo, bo wiadomo, żona to i obowiązków przybyło, Icon_wink ale chociąz te kilka terabajtów zdjeć pewnie gdzieś leży i czeka na swój moment. toż tam kadry same cisną sie na matrycę.


RE: The World's Most Downloaded Man - claraveritas - 2012-04-25

ciekawe czy żona wczesniej wiedziała że masz taki chytry plan , czyli upiec 2 pieczenie przy jednym ogniuIcon_wink..tylko pozazdrościćIcon_wink


RE: The World's Most Downloaded Man - Dash - 2012-04-26

@Tomek: przeciez nie mowilem, ze nic nie zrobilem Smile Zrobilem i to duzo. Ale zdjecia nie byly pierwszoplanowym celem wyjazdu.
@claraveritas: żona pomagala Smile


RE: The World's Most Downloaded Man - canion - 2012-04-27

Czyli mówisz że mogę sie czuć zaproszony do floom na prelekcje pt " blaski i cienie życie rodzinnego i ich wpływ na pracę stockera" ? Icon_wink

to ja poprosze jeden bilet