Stock Board - forum fotografii stockowej
Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? (/watek-odrzut-zdjec-incomplete-or-no-release-co-to-jest.html)

Strony: 1 2


Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - marcincom - 2012-04-12

Witam
Jestem początkującym na tym banku odrzucili mi kilka zdjęć budynków z takim info:

Kod:
Incomplete or No Release:
This image requires you to provide and attach the proper model or property releases. To resubmit the image for review, please start attaching the releases to it.


Co to jest ??? czy muszę się zrzec praw do zdjęcia ???


RE: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - max - 2012-04-12

Pryma Aprylis? Icon_mrgreen


RE: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - henryksawko - 2012-04-12

Witam. To nie Ty musisz się zrzec ,tylko właściciele tych budynków muszą się zrzec praw do Twojego zdjecia.




RE: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - ambrozinio - 2012-04-13

Dokładnie, potrzebujesz property release od właścicieli budynków.


RE: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - marcincom - 2012-04-13

(2012-04-13, 07:41:15)ambrozinio napisał(a): Dokładnie, potrzebujesz property release od właścicieli budynków.

.... tylko gdzie szukać właścicieli Wawelu w Krakowie Smile




RE: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - ambrozinio - 2012-04-13

No może być ciężko Smile Chyba tylko władze miasta Icon_cheesygrin.... ale zdjęcie możesz wtedy puścić jako Editorial - jest przy wysyłaniu w 123rf taki ptaszek (chyba nawet domyślnie zaznaczony) który mówi o tym, że jesli zdjęcie sie nie mieści w licencji rf to zostanie umieszczone jako editorial.


RE: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - alga38 - 2012-04-13

Ostatnio się usztywnili pod tym względem. Kilka tygodni temu wyslalm na Shutterstock foty Sea Towers z Gdyni i też się do tego doczepili. Zdziwilo mnie to, bo zdjęć tego budynku w bazie jest kilkanaście.... Wątpie, żeby kolega Nightman biegal gdziekolwiek po zgodę Icon_wink


RE: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - Taki Szlachcic - 2012-04-13

[Konto tego uzytkownika o szlacheckim nazwisku zostalo usuniete.]


RE: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - ambrozinio - 2012-04-13

Potwierdzę - Shutterstock ostatnio odwalił mi Emergency Exit (korytarz z gaśnicą). Chcieli PR do tej foty.


RE: Odrzut zdjęć "Incomplete or No Release..." co to jest? - marcincom - 2012-04-13

(2012-04-13, 13:11:50)ambrozinio napisał(a): Potwierdzę - Shutterstock ostatnio odwalił mi Emergency Exit (korytarz z gaśnicą). Chcieli PR do tej foty.

BÓL bo to zdjęcie Ci się najlepiej sprzedaje na fotoli....