Stock Board - forum fotografii stockowej
Opinie o iStockPhoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Opinie o iStockPhoto (/watek-opinie-o-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Opinie o iStockPhoto - celafon - 2021-04-22

Istock kase na pp wyslal, a wglad w rozliczenie dalej kolujeSmile Kwote juz dawno znali tylko popsul im sie automat do podzielenia i przyporzadkowania tej kwoty do pobranIcon_wink

w tym miesiacu troche lepiej przydzielili bo juz by sie ludzie wkurzyliSmile


RE: Opinie o iStockPhoto - gubernat - 2021-04-22

(2021-04-22, 08:11:55)celafon napisał(a): Istock kase na pp wyslal, a wglad w rozliczenie dalej kolujeSmile Kwote juz dawno znali tylko popsul im sie automat do podzielenia i przyporzadkowania tej kwoty do pobranIcon_wink

w tym miesiacu troche lepiej przydzielili bo juz by sie ludzie wkurzyliSmile

Przez stronę można podejrzeć co pobrane, oraz pobrać pdf/csv z kwotami.


RE: Opinie o iStockPhoto - celafon - 2021-04-22

Tak, wiem, ale raport txt jest o tyle lepszy, ze mozna zaimportowac do TodayIs20 i tam wszystko pieknie poukladane wraz ze statystykami i miniaturkami. Z samego rana go jeszcze nie bylo, a kasa na pp juz byla.


RE: Opinie o iStockPhoto - szakalikus - 2021-04-22

Ja nie wiem o co chodzi, bo dostałem na PP jakąś kwotę totalnie nie zgadzającą się z wykresami tymi całymi tantiemami. Na IS nie wrzucam już nic od dawna, ba, nawet się tam nie loguję i dopiero przelew od Getty Images na PP zmusił mnie do zalogowania się i słupki sprzedaży pokazują dużo mniej niż dostałem w przelewie Icon_cheesygrin Czy te statystyki na stronie są pokazywane z jakimś opóźnieniem? Mam wyraźnie napisane, że mam 48$ i kwota nie spełnia progu wypłaty, na wypłata przyszła 200$ Icon_cheesygrin Toż nawet jeśli dopiero co zlecili wypłatę to przecież przelaliby wszystko, a nie zostawili 48$. Nic ja tu nie rozumiem. Icon_cheesygrin


.... 

Widzę, że nie da się usunąć postu. Dopiero zauważyłem, że te wykresy tantiemów są do lutego, zatem musiałem coś sprzedać w marcu i w kwietniu przelali, co by się zgadzało, także post można uznać za nieakualny Icon_wink 

...

Wrzucałem kiedyś na IS wideo, filmy szły jak świeże bułeczki, aż od pewnego dnia zerowa sprzedaż... zmienili jakoś algorytmy wyszukiwarki i totalnie siadło. Przestałem wrzucać, a zdjęć nie wrzucałem tam praktycznie od początku, jak dali mi Bana za "similar images". Kazali usunąć podobne, usuwałem, kontaktowałem się, produkowałem, bez skutku i totalnie ich olałem zarówno z foto jak i video. Poszedłem na Shutterstock i FT... :Smile tu nagle po kilku latach wpada 200$... :Icon_cheesygrin uznam to za odszkodowanie za straty moralne!


RE: Opinie o iStockPhoto - celafon - 2021-05-17

Rozliczenie juz jest


RE: Opinie o iStockPhoto - SHaiith - 2021-05-17

(2021-05-17, 22:02:38)celafon napisał(a): Rozliczenie juz jest

Jest i rozliczenie jest i płacz. Spory spadek.


RE: Opinie o iStockPhoto - celafon - 2021-05-18

Nie jest zle, ale moglo byc lepiejSmile Trzeba czekac do nastepnego rozliczenia


RE: Opinie o iStockPhoto - SHaiith - 2021-05-18

Dostaliście maila od Getty w sprawie footage i nowego planu sprzedaży dla klientów. Ta sama cena za wszystkie rodzaje plików. Czyli cena za footage taka sama jak za foty. Co za masakra. To dobije ten rynek.


RE: Opinie o iStockPhoto - yuma2 - 2021-05-20

juz od dawna wiadomo ze dobrych wiadomosci na tym rynku nie bedzie , a w zlych to przoduje IS i Shutterstock wiec nie ma sie co denerwowac


RE: Opinie o iStockPhoto - celafon - 2021-06-18

Mega slabe rozliczenie, mimo jednej z najwiekszych sprzedazy. Srednia zarobku 2,9$ za film...