Stock Board - forum fotografii stockowej
Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Ogólnotematycznie (https://stock-board.info/forum-ogolnotematycznie.html)
+--- Dział: Ogólnie o stock photography (https://stock-board.info/forum-ogolnie-o-stock-photography.html)
+--- Wątek: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe (/watek-trojmiasto-wspolne-sesje-stockowe.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - fotek - 2012-03-13

Spokojnie panowie, jak pisałem wcześniej - dyskusje trochę sie rozmyły na temty ogólnostockowe i szczegółów na razie brak.

O konkretny termin jest ciężko na razie, bo z tego Piotr mówił, właścicielka nie wie kiedy uzyteczne będa baseny.
Pershing - ja bede optował za weekendem, bo też pracuje, anie mam żadnej pewnosci, ze dostanę urlop wtedy, gdy bede chciał.


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - pershing - 2012-03-13

Ja już pracuję na swoim więc postaram się dostosować, maj to komunie których nie cierpię robić i z założenia nie przyjmuję zleceń na takie imprezy więc powinno być dobrze. Mam nadzieję, że ten maj dojdzie do skutku bo od czerwca to już znacznie gorzej z czasem u mnie bo każdy weekend to ślubik.


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - fotek - 2012-03-13

Własciciel obiektu podnosi ceny w czerwcu (sezon), wiec raczej musi to być najpóźniej maj


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - bds - 2012-03-14

Przenoszę się na tck bo na 2 forach na raz nie ma co ustalać - pogubimy się.


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - kalim - 2012-05-23

tck to jakie forum? jak wam idzie w tym interesującym temacie?


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - fotek - 2012-05-23

Generalnie słabo, ale pierwsze wspólne stockowanie zaczynamy juz w piątek.


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - canion - 2012-05-30

i już. Wspolne focenie zdało egzamin na 100 %. Nawet zostało jeszcze trochę czasu na wieczorny grill i obgadanie dlaczego stocki sie kończą. Przywiezione tony materiału do obróbki . Czy można było pozyskać ten materiał w pojedynkę? Można, ale wiekszym nakładem sił i pieniędzy no i nie w tak fajnej atmosferze.

wkrótce wspolne stockerów focenie II


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - fotek - 2012-05-30

(2012-05-30, 07:40:16)canion napisał(a): Nawet zostało jeszcze trochę czasu na wieczorny grill i obgadanie dlaczego stocki sie kończą.

No i jeszcze na popołudniowo-wieczorną drzemkę, głównie modelek, bo od rana mocno je wyeksploatowaliśmy Smile

Dochodzę tez do wniosku, że 2 doby to optymalny wariant czasowy na takie imprezy. Przywiozłem też materiału porównywalnego z ok. trzema samodzielnymi sesjami, przy relatywnie niższych kosztach. Istotnym zyskiem jest także to, że mamy kadry z udziałem nie jednej, a dwóch modelek, co w pojedynke wygenerowałoby dodatkowe koszty.

Tak, czy owak trzeba iśc dalej w tym kierunku.




RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - bogdanwanko - 2012-05-30

No to Panowie pochwalcie się jakimiś próbkamiSmile


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - fotek - 2012-05-30

Jak wrzuce na stock, to cos podlinkuję Smile
Ewentualnie moge jakies backstagowe, o ile sie Tomek zgodzi na prezentacje swojej facjaty Smile