Stock Board - forum fotografii stockowej
Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Ogólnotematycznie (https://stock-board.info/forum-ogolnotematycznie.html)
+--- Dział: Ogólnie o stock photography (https://stock-board.info/forum-ogolnie-o-stock-photography.html)
+--- Wątek: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe (/watek-trojmiasto-wspolne-sesje-stockowe.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - fotek - 2012-03-10

Dziękuję za spotkanie. Miło, ze wszyscy sie zjawili Smile
To teraz do pracy rodacy Smile


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - Wuja - 2012-03-10

Było dobrze i pierwszy krok zrobiony.
a teraz do kaywording...


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - KAPA - 2012-03-10

i wszyscy byli obecni Smile


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - canion - 2012-03-12

jakies wnioski?


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - fotek - 2012-03-12

No cóz... w kuluarach padają pytanie jakie efekty spotkanie przyniosło.
Na razie niewielkie - zasadnicze tematy często zbaczały na tematy ogólnostockowe.

Jest jednak wola współpracy, jakkolwiek z uwagi na rożne zaawansowanie "zawodników" już wiadomo, ze pewne przedsięwzięcia będą do zaakceptowania dla jednej części, inne dla innej części.

Pisałem tu wątku wcześniej o różnych wariantach i tak jak należało przypuszczać, nie każdy rzuci sie na głęboka wodę i nie każdego interesuje cos małego.

Będziemy konkrety dogrywać jednak juz na PRIV-a.
Wszystko też wskazuje na to, że przymierzymy sie do 3 dniowego pobytu w miejscówce, którą zaproponował Piotr (bds). Taki wstepny termin to chyba będzie maj, z uwagi na dostępność basenu.

Dodam na koniec, że to spotkanie było potrzebne - inaczej odbiera sie osobę wirtualną, inaczej znaną w realu.


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - canion - 2012-03-12

aha. to mnie na tę miejscówkę wstępnie zapisujcie. Wstępnie dlatego że nie znam Waszych szczegółowych planów i wymagań co do zakładanego levelu . Może nie spełniam założeń.


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - fotek - 2012-03-12

(2012-03-12, 10:12:41)canion napisał(a): Wstępnie dlatego że nie znam Waszych szczegółowych planów i wymagań co do zakładanego levelu .

Szczegółow jeszcze nie ma, a co do levelu... np. bds jest nastawiony na work, work, work Smile, ja na work na lekkim luzie, ale te różnice chyba nie mają znaczenia jeżeli koszty poniesie sie po równo.




RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - canion - 2012-03-13

Czyli luzik, to dobrze. ja też nie mam jakiegoś ciśnienia żeby wywieźć 5 tys zdjeć. tysiąc dobrych w zupełności mi wystarczy.


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - canion - 2012-03-13

Sławek, czy znasz nicki MM fotografów zainteresowanych udziałem? bo chyba bedą potrzebne do ogłoszenia naboru modelek? nie wiem co tam ustaliliście ale pora zacząć działać. mamy już połowe marca.Zebrać wpisowe, zarezerwować miejscówkę.

no i pytanie. Macie tam na wybrzężu sprawdzone i dobre wizki. też trzeba by sie skontaktować


RE: Trójmiasto - wspólne sesje stockowe - pershing - 2012-03-13

Nie zapomnijcie o mnie Smile ja też się wstępnie pisałem na tą imprezkę i nikt nie powiedział nie więc czuję się zaproszony Smile Ustaliliście konkretny termin? wiem że okolice maja ale czy to będzie weekend czy dni robocze?, szacowaliście przybliżone koszty itp,