Stock Board - forum fotografii stockowej
Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Ogólnotematycznie (https://stock-board.info/forum-ogolnotematycznie.html)
+--- Dział: Ogólnie o stock photography (https://stock-board.info/forum-ogolnie-o-stock-photography.html)
+--- Wątek: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych (/watek-oszczednosci-na-wspolnych-sesjach-stockowych.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - canion - 2012-02-21

Kapa umie błyskać to Ci pokaże sprzęt Icon_wink


RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - KAPA - 2012-02-21

a swoją drogą, ostatnio seniorzy są w modzie, możemy alga zwołać trójmiejską grupę, spotkać się i naprawdę omówić "zjednoczenie", później to ruszy swoim życiem i jestem przekonany, że obniżymy koszty, ktoś się czegoś od innych nauczy, może dojdzie też do wspólnych wypadów. Pomysł naprawdę wart przeanalizowania, a przegadania na żywo z pewnością.


RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - aniaz - 2012-02-21

canion, ja jestem wstępnie zainteresowana, w terminie bardziej wakacyjnym, może wrzesień.
Ale co do modeli w wersji męskiej to w Polsce można pomarzyć Icon_wink
Czy nie lepiej byłoby wynająć na miejscu z lokalnych agencji modelek/modeli? Chyba wyjdzie taniej niż opłacić im przelot, pobyt, wyżywienie Icon_wink Podobnie można rozwiązać temat wizażystki, wynajmu samochodu (robimy sesję w jednym miejscu, ale z różnymi modelkami/modelami), będzie taniej.
Co do miejsca to polecam wyspę Zakynthos, jest tam Zatoka wraku - bajkowe miejsce do zdjęć.


RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - Wuja - 2012-02-21

Myślę że i tak warto zacząć od mniejszych projektów. Poznać możliwości chętnych do rozwoju i inwestowania. Dla wielu na tym forum to jednak okazyjna fotografia i bardzo budżetowa.

Finansowo to i tak zabawa nie dla wszystkich.
Taka sesja i tak nie zamknie się w 5tys pln/osobę a kiedy ona się zwróci?

Do trójmiejskiej grupy z chęcią dołączę tak więc jest nas już dwóch.



RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - KAPA - 2012-02-21

nie musimy od razu fruwać po Grecji, spotkajmy się w trójmieście, omówmy siły, środki, umiejętności i chęci. Jak się z tego współpraca rozwinie, będzie świetnie.

Zatem jest nas dwóch.


RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - aniaz - 2012-02-21

Zgadza się, taka sesja to koszt i to niemały. Niestety dzisiaj jeśli chce się sprzedawać na stocku i zarabiać (i mówimy tu o konkretnych pieniądzach a nie dorabianiu do pensji), najpierw trzeba spoooro zainwestować. Oczywiście rozumiem, że wiele fotografów na forum nie może pozwolić sobie na wydawanie pieniędzy na kosztowne sesje.


RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - KAPA - 2012-02-21

a ja bym poprosił o wydzielenie wątków, po co trójmiasto ma przeszkadzać w rozmowie Grecjowiczom Smile


RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - rachwal - 2012-02-21

(2012-02-21, 10:13:03)canion napisał(a): Admin żle nazwał wątek przy wyodrębnianiu.

Mnie ten wątek nie interesuje, nazwał tak jak sugerował user.
EOT




RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - fotek - 2012-02-21

(2012-02-21, 11:01:55)Wuja napisał(a): Myślę że i tak warto zacząć od mniejszych projektów. Poznać możliwości chętnych do rozwoju i inwestowania. Dla wielu na tym forum to jednak okazyjna fotografia i bardzo budżetowa.

Dokładnie tak. Tomek zaproponował dośc szeroko zakrojony projekt, na który powinna sie pisac już zgrana ekipa. Ja byłbym za czymś łatwiejszym do ogranięcia zarówno finansowo jak i oragniacyjnie. Niech to będzie plener, który pozwoli ekipie sie zgrac lub też stwierdzić, ze w tym gronie nie uda sie dogadać (bo i tak może być)

Na zachętę... backstage ze wspomnianego wczśniej plenerku w rejonie mola w Orłowie:




RE: Oszczędności na wspólnych sesjach stockowych - KAPA - 2012-02-21

przyjemnie było spojrzeć, dzięki.