Stock Board - forum fotografii stockowej
Miłe zaskoczenie na 123RF - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Miłe zaskoczenie na 123RF (/watek-mile-zaskoczenie-na-123rf.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - fotek - 2013-10-26

I na dodatek brudny sufit.
U jednego z naszych kolegów widziałem worek z gruzem (czy innymi smieciami) Wygląda na to, ze tez sie sprzedaje


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - malk - 2013-10-26

Bez obrazy, ale takie rogi ściany wywołują we mnie refleksję, że opłaca się wyzbyć jakichkolwiek standardów. No bo czy nie głupio zgłaszać taki "snapshot" (nie lubię tego określenia, bo sugeruje, że zdjęcie spontaniczne, nieperfekcyjne, nie może być wartościowe; ale w tym wypadku pasuje idealnie). Ale widać, że się opłaca, sprzedaje. Więc z jednej strony konsternacja, z drugiej - gratulacje Smile


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - Wuja - 2013-10-26

Nie sztuka sprzedać arcydzieło za 0,09$ na IS sztuka sprzedać gniota OD za 150$
Gratulacje
Icon_cheesygrin


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - Nightman - 2013-10-26

Gratki szczęściarzu. Icon_cheesygrin

Zdjęcie... co tam zdjęcie liczy się kasa, ileż stocków odrzuciłoby to zdjęcie za ...(i tu długa lista) ale klient jest klient i ma swoje gusta i wymagania a z nimi się nie dyskutuje. Myślę, że taki IS do tej pory był zawalony ładnymi technicznymi obrazami i poszedł po rozum do głowy lub oszalał i teraz łyka wszystko prócz mułu. Fotolia się jeszcze opiera robi spory przesiew ale za czas jakiś odpuści i łyknie co się da wraz z mułem pozostawionym przez IS a wszystko po to aby nadrobić te stracone miliony zdjęć względem innych banków. Z jakich powodów rezygnować z zarobku na "gniotach" wszak o zasobności stockowych jak i naszych portfeli decyduje ON klient i jego gusta.

Patrzcie ile emocji wywołało we mnie te kilka kątów, dwie ściany, sufit oraz plama o 10 dolcach nie wspomnę. Icon_biggrin
Zdjęcie Twojej ściany powielić i rozesłać moderatorom z Fotolii jako wzór co trendy na dziś. Jeszcze raz szczerze gratuluję.


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - kreatorex - 2013-10-26

Ale to nie jest zwykły róg sciany tylko kąt z zamontowanym dekorem pewnie ze styropianu o "stylowym kształcie", a tu kłaniają się wszelkiego maści poradniki typu DIY lub castosramy, wbrew pozorom wysoka wartość komercyjna. nie wszyscy widzą takie rzeczy...pewnie dziewczyny mniej Icon_wink.


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - teo73 - 2013-10-27

Przez pewien czas w Polsce prowadziłem pracownię sztukatorską,
robiliśmy różne elementy ozdobne z gipsu,te listwy zmontowaliśmy u klientki, po kilku latach byłem ponownie u niej i zrobiłem kilka zdjęć detali (dlatego sufit juz lekko przybrudzonySmile)które u nich zmontowaliśmy,
no i wrzuciłem je na stock, wrzuciłem toszke tez innych zdjęć z mego portofoli . Powiem szczerze że się sprzedają od czasu do czasu na różnych stockach, te zdjęcie na 123rf sprzedaje się dość często


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - malk - 2013-10-27

Kreatorex, nie wyjeżdżaj mi tu z dziewczynami Icon_razz Po ostatnim remoncie nie na takie już rzeczy zwracam uwagę... Co nie znaczy, że chce mi się je fotografować... ale co tam, przelecę się po domu i pocykam Icon_razz


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - ambrozinio - 2013-11-28

Licencja MS za 11$ Smile

[Obrazek: 13739991-odkurzanie-bardzo-brudna--biaa--a--dywan.jpg]


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - kreatorex - 2013-11-28

He he trochę pojechłem szowinizmem Smile na osłodą dodam ze dzisiejsi młodzi faceci słabo czają technikę..a ogólnie ludzie uczą się kultury technicznej w Castoramie przy okazji zakupu mieszkania Smile.
Dodam że takie spojrzenie techniczne mocno przekłada się na zarobioną kasę na stokach...przynajmniej w moim przypadku Smile.

...Stara szkoła ZPT Smile


RE: Miłe zaskoczenie na 123RF - alga38 - 2013-11-28

jak na 123 to kupa kasy, gratki