Stock Board - forum fotografii stockowej
Photodune - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Pozostałe agencje microstock (https://stock-board.info/forum-pozostale-agencje-microstock.html)
+--- Wątek: Photodune (/watek-photodune.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Photodune - GosiaLuna - 2022-04-26

SHaiith miałeś racje, portfolio z jednego stocka ich nie przekonało Icon_cheesygrin
no nic, próbujemy dalej Smile


RE: Photodune - SHaiith - 2022-04-26

(2022-04-26, 10:03:20)GosiaLuna napisał(a): SHaiith miałeś racje, portfolio z jednego stocka ich nie przekonało Icon_cheesygrin
no nic, próbujemy dalej Smile

Tutaj musisz z innej strony pokazać się. Oni szukają artystów, którzy bardziej kierują się pasją a nie zarobkiem. Przynajmniej tak to przedstawiają, że szukają naturalnych artystów bez sztuczności. Do mnie mieli wiele uwag, ale za 3 razem jak aplikowałem w ciągu 4 lat dopiero się udało. Że nie przyjmują bardzo wielu może świadczyć fakt, że maja w bazie tylko 5,5 mln zdjęć przy innych którzy maja 500-600 mln zdjęć.


RE: Photodune - yuma2 - 2022-04-27

(2022-04-26, 21:31:35)SHaiith napisał(a): Oni szukają artystów, którzy bardziej kierują się pasją a nie zarobkiem.

To tak jak Shutterstock, tworzenie i sprzedaz dla sztuki, dla idei ale bez zarobkow, zreszta tak jak IS, no i Alamy, a chwila to przeciez tak jak wszedzie na stockach ! To co oni o sobie mowia to jedno, a to co sie glownie sprzedaje to zupelnie inna bajka Smile


RE: Photodune - GregorK - 2022-04-27

Ja w sumie mogę pracować za darmo, wystarczy mi, jak opłacą mieszkanie, sprzęt jedzenie, ubranie, co roku wyjazd na wakacje - nie mówię że do jakichś luksusów, ale do miejsca o średnio europejskim standardzie, udostępnią samochód i pokryją koszty jego utrzymania. Opłacą ubezpieczenie medyczne i koszty leków. Oraz pokryją koszty związane z wychowaniem i utrzymaniem dzieci w czasie nauki. Mnie tam kasa niepotrzebna.


RE: Photodune - GosiaLuna - 2022-04-27

ale ja jestem artystka, marnie zarabiam, czytam książki, chodze na spacery, zachwycam się płynącymi chmurami i śpiewem ptaków, w nocy nie mogę zasnąć jak świeci księżyc w pełni Icon_cheesygrin
może to im dopisać? Icon_cheesygrin
ps portfolio z bajkowymi zdjęciami nie pomogło, nie dostałam się do wybrańców, spróbuje za rok Icon_cheesygrin


RE: Photodune - SHaiith - 2022-04-27

(2022-04-27, 15:28:22)GosiaLuna napisał(a): ale ja jestem artystka, marnie zarabiam, czytam książki, chodze na spacery, zachwycam się płynącymi chmurami i śpiewem ptaków, w nocy nie mogę zasnąć jak świeci księżyc w pełni Icon_cheesygrin
może to im dopisać? Icon_cheesygrin
ps portfolio z bajkowymi zdjęciami nie pomogło, nie dostałam się do wybrańców, spróbuje za rok Icon_cheesygrin

Niestety z tymi co decydują kto może się dostać a kto nie to nie trafisz. Mnie przyjęli dopiero teraz a jakoś specjalnie nie zmieniłem podejścia do fotografii, ani nie zacząłem produkować innego kontentu.


RE: Photodune - maccio - 2022-04-27

Ja dostałem się od razu, ale w trakcie maiłem sporo odrzutów i ciężko mi było ustalić czego dokładnie oczekują. Na szczęście działa tam dobry contributor support - wszystko szybko i sympatycznie wyjaśniają. Szitterstock mógbły się od nich uczyć jak traktować swoich dostawców...


RE: Photodune - SHaiith - 2022-04-27

(2022-04-27, 17:16:38)maccio napisał(a): Ja dostałem się od razu, ale w trakcie maiłem sporo odrzutów i ciężko mi było ustalić czego dokładnie oczekują. Na szczęście działa tam dobry contributor support - wszystko szybko i sympatycznie wyjaśniają. Szitterstock mógbły się od nich uczyć jak traktować swoich dostawców...

W ogóle bardzo pozytywną rzeczą jest sposób nagradzania. Tego inni powinni sie uczyć od nich. Jak klient wykupi od nich kredyty czy ma subskrypcje, której nie wykorzysta to kasa dzielona jest na aktywnych artystów jako bonus. W innych bankach jest to zysk banku zdjęć. To jest dla mnie niesamowite.


RE: Photodune - maccio - 2022-04-27

To prawda, contributor bonus to wyjątkowa sprawa! U mnie Elements od jakiegoś czasu wyprzedza szitstocka pod względem zrobków


RE: Photodune - SHaiith - 2022-04-27

(2022-04-27, 18:21:42)maccio napisał(a): To prawda, contributor bonus to wyjątkowa sprawa! U mnie Elements od jakiegoś czasu wyprzedza szitstocka pod względem zrobków

Ja ostatnio dostałem od nich nagrodę "Triple Rewards" co mnie zdziwiło i sam nie wiem jakim cudem się zakwalifikowałem.