Stock Board - forum fotografii stockowej
Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock (/watek-single-image-sale-nowa-forma-sprzedazy-na-shutterstock.html)



RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - GregorK - 2014-07-08

qurde, to po co ja się tak męczę, jak to wystarczy kran pyknąć Icon_razz ?


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - sunnyday - 2014-07-08

(2014-07-08, 10:48:05)GregorK napisał(a): qurde, to po co ja się tak męczę, jak to wystarczy kran pyknąć Icon_razz ?

Smile hahaha
ja czasem też się męczę Icon_wink


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotek - 2014-07-08

(2014-07-08, 10:48:05)GregorK napisał(a): ...jak to wystarczy kran pyknąć Icon_razz ?

Nie tak szybko... trzeba jeszcze wode odkręcić Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - ambrozinio - 2014-07-08

(2014-07-08, 10:48:05)GregorK napisał(a): qurde, to po co ja się tak męczę, jak to wystarczy kran pyknąć Icon_razz ?

Kto Ci broni? Icon_cheesygrin

Gratki Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - GregorK - 2014-07-08

(2014-07-08, 11:25:27)ambrozinio napisał(a): Kto Ci broni? Icon_cheesygrin

Gratki Smile

moja dusza ahtystyczna Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - ambrozinio - 2014-07-08

Ale taki kran to trzeba jeszcze umić cyknąć Smile Ja kiedyś zrobiłem pompę ręczną ale nigdzie nie chcieli ;/

Ehhh ile ja mam takich zdjęć w pf co mi teraz po latach moja dusza wyje po nocy Icon_cheesygrin Ale co zrobić mam jak się sprzedaje co nie co Icon_cheesygrin Przecież nie odejmę sobie chleba od ust a tym bardziej rodzinie... Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wuja - 2014-07-08

(2014-07-08, 11:50:11)ambrozinio napisał(a): Ehhh ile ja mam takich zdjęć w pf co mi teraz po latach moja dusza wyje po nocy Icon_cheesygrin

moja dusza wyje zaraz po zrobieniu foty Icon_cheesygrin Co zrobić...


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotek - 2014-07-08

(2014-07-08, 11:54:01)Wuja napisał(a):
(2014-07-08, 11:50:11)ambrozinio napisał(a): Ehhh ile ja mam takich zdjęć w pf co mi teraz po latach moja dusza wyje po nocy Icon_cheesygrin

moja dusza wyje zaraz po zrobieniu foty Icon_cheesygrin Co zrobić...

Ostatnio sfociłem kupę gruzu, ale... nic mi nie wyje Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - GregorK - 2014-07-08

Wy tylko o kupie albo o sexie Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - ambrozinio - 2014-07-08

fotek napisał: ale... nic mi nie wyje

Szczęściarz Icon_cheesygrin