Stock Board - forum fotografii stockowej
Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock (/watek-single-image-sale-nowa-forma-sprzedazy-na-shutterstock.html)



RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - monoimposm - 2014-04-29

Papierowa torebka? Smile Już lecę taką focić Icon_cheesygrin Nie no, żartuję. Gratulacje.


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - SHaiith - 2014-04-29

Sensitive use, $75

[Obrazek: stock-photo-rising-fog-in-the-valley-at-...828587.jpg]


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotorince - 2014-04-29

SHaiith masz sensitive use ustawione na "on" ? Czy dostajesz indywidualne prośby na maila o chwilowe włączenie?
Przy okazji gratulacje,miła kwotaSmile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - alzajac - 2014-04-29

Gratulacje Smile Uważaj, bo te po 75$ lubią chodzić parami Icon_wink


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - SHaiith - 2014-04-29

(2014-04-29, 23:01:31)fotorince napisał(a): SHaiith masz sensitive use ustawione na "on" ? Czy dostajesz indywidualne prośby na maila o chwilowe włączenie?
Przy okazji gratulacje,miła kwotaSmile

Mam ustawione na OFF, mam kilka fotek z modelami, ale sam nie wiem czy nie wywalić fotek z modelami i ustawić na stałe na On. Więc "koleżanka" z Shutterka pisze do mnie o włączenie tej opcji, chociaż sam nie wiem ilu klientów przez to tracę, bo nie wiem czy nie chce się im pisać do supportu shutterka o włączenie tej opcji.


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotorince - 2014-04-29

Kumam...to jeszcze jedno...dostajesz ID pliku o które konkretnie zdjęcie chodzi w danym przypadku? Bo podejrzewam że tak ale wolę sie upewnić.


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - SHaiith - 2014-04-29

(2014-04-29, 23:26:15)fotorince napisał(a): Kumam...to jeszcze jedno...dostajesz ID pliku o które konkretnie zdjęcie chodzi w danym przypadku? Bo podejrzewam że tak ale wolę sie upewnić.

Generalnie zawsze mail wygląda tak samo. Koleżanka pisze, że mam włączyć ile na tym zarobie i jaki to plik od razu podgląd w mailu. Ja zmieniam opcje i piszę od razu, że opcja zmieniona. Po 5-10 mi max jest sprzedaż. Wszystko bardzo sprawnie. Raz pisała, że czas nagli i mam kilka minut, maila odebrałem po kilku godzinach, ale udało się.


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotorince - 2014-04-29

Podziękował pięknie za informacje Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - SHaiith - 2014-04-30

(2014-04-29, 23:01:52)alzajac napisał(a): Gratulacje Smile Uważaj, bo te po 75$ lubią chodzić parami Icon_wink

No kolega dobrze prawi. Chodzą parami Smile
$21.90

[Obrazek: stock-photo-view-of-the-castle-from-calt...641373.jpg]


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - ambrozinio - 2014-04-30

$7,15

[Obrazek: stock-photo-heat-home-fireplace-154278302.jpg]