Stock Board - forum fotografii stockowej
Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock (/watek-single-image-sale-nowa-forma-sprzedazy-na-shutterstock.html)



RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - MattZ90 - 2014-02-18

(2014-02-18, 11:28:26)ambrozinio napisał(a): gorzej ze znalezieniem pewnie ich.. Icon_cheesygrin

Kiedyś znalazłem kilka swoich na fb poprzez grafikę google, ale one nie pochodziły ze sprzedaży przez fb. Jak narazie dwa mi się w takim systemie sprzedały i to parę dni temu. Spróbuję je odnaleźć Icon_razz


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - ambrozinio - 2014-02-18

(2014-02-18, 11:34:13)GregorK napisał(a): czegoś nie ogarniam. .... miałem jakieś 2 DLe w cenie 0,25 i 0,45, to pewnie fejsbukowe, ale osobiście z tym nic nie robiłem, o czym teraz piszecie ... ?

Ale o co chodzi?! Icon_cheesygrin
Nie wiem jak z progami i levelem odnoście prowizji ze sprzedaży przez facebooka ale wydaje mi się, że cena jest tylko jedna 0,36. Robić musisz tylko zdjęcia i trzymać kciuki żeby ktoś je chciał Icon_cheesygrin


Cytat:Kiedyś znalazłem kilka swoich na fb poprzez grafikę google...

No ja znalazłem tez ale to były zdjęcia w postach ale nigdy nie znalazłem w reklamie w prawej kolumnie. Reklama jest dostosowywana indywidualnie do różnych grup, wieków, płci czy zainteresowań. Wydaje mi się, że przez to właśnie, że jest wyświetlana określonej grupie osób google grafika tego nie łapie..


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - ambrozinio - 2014-02-26

Woohaa $75.04 Icon_cheesygrin

[Obrazek: stock-photo-braking-before-the-intersect...957083.jpg]


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotek - 2014-02-26

(2014-02-26, 08:12:34)ambrozinio napisał(a): Woohaa $75.04 Icon_cheesygrin

Może i wiocha, ale jaka bogata Smile Gratki


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - ambrozinio - 2014-02-26

No skóra jest, komóra w kieszeni, rączka jedna na kierownicy no i Warszawa, największa wieś w Polsce Icon_cheesygrin
Ehhh Shutterstock niech nam działa jak najdłużej, niech se ten rzeźnik tam siedzi i czasem coś wywali ale takiego stoka nie ma i nie będzie.. to król stoków Icon_cheesygrin
Kurcze lewą noga wstałem i jak tu takie jedno zdjęcie człowiekowi humor poprawi Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - SHaiith - 2014-02-26

Gratulację. Naprawdę fajna sumka Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - MattZ90 - 2014-02-26

A zimny łokieć był? Icon_cheesygrin

Gratki oczywiście SmileSmile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - alga38 - 2014-02-26

no Ambro, doczekałeś się "wieloryba" Gratki!


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - ambrozinio - 2014-02-26

Wniosek jest jeden.. wielka ryba może przytrafić się każdemu Smile Wystarczy trochę popracować a potem ponarzekać Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - loraks - 2014-02-28

Ciekawe, mi kazda fote z samochodami odwalaja za copyright.