Stock Board - forum fotografii stockowej
Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock (/watek-single-image-sale-nowa-forma-sprzedazy-na-shutterstock.html)



RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - milosz - 2014-01-23

nie ma co czekać do maja... tu w Olsztynie nawet troszkę śniegu jest - czekam jeszcze tylko na szadź Icon_wink

wreszcie coś spod lampy poszło mi troszkę drożej:
S&O za 5,32$
[Obrazek: stock-photo-chocolate-cubes-172237430.jpg]


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - MattZ90 - 2014-01-23

Byłbym w niebo wzięty gdyby taki singiel mi wpadał chociaż raz na miesiąc Icon_razz Gratki!


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - harley_ - 2014-01-23

(2014-01-23, 10:34:44)milosz napisał(a): nie ma co czekać do maja... tu w Olsztynie nawet troszkę śniegu jest - czekam jeszcze tylko na szadź Icon_wink

wreszcie coś spod lampy poszło mi troszkę drożej:
S&O za 5,32$
[Obrazek: stock-photo-chocolate-cubes-172237430.jpg]

gratulacje. kosisz te singleSmile. a u mnie tylko drobnica i to słabo kapie


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wuja - 2014-01-23

Gratulacje. miałem obiekcje wrzucać czekoladki z jakimiś grafikami. Może niepotrzebnie...


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotek - 2014-01-23

A u mnie nadal dziewiczo z SOD-ami w tym roku Icon_sad


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - milosz - 2014-01-23

akurat taką miałem pod ręką - biedronkową Smile przeszła przez sito także graficzka raczej nie jest problemem


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - alzajac - 2014-01-24

75$ Icon_cheesygrin

[Obrazek: stock-photo-white-wall-texture-or-backgr...546301.jpg]


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - szakalikus - 2014-01-24

Nie ujmując temu zdjęciu, po prostu szok ile można dostać za prostą texturkę ! Kwestia trafienia w moment? Upload w momencie kiedy ktoś szuka właśnie tego typu zdjęcia, zakup w pierwszym dniu, jeden, drugi? i pozycja na 1 stronie pod hasłem white texture? Smile Można poznać historię tego zdjęcia? Sprzedawało sie od początku dobrze, a może leżało rok i nagle niespodzianka?


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - alzajac - 2014-01-24

Zdjęcie wisi już ponad rok i sprzedaje się bardzo często choć nie jest bestsellerem Icon_wink Ogólnie ze swojego doświadczenia powiem że białe i czarne teksturki są bardzo popularne Smile Na potwierdzenie przed chwilą jeszcze jedna sprzedaż za również 75$ tym razem z innego miejsca Icon_cheesygrin

[Obrazek: stock-photo-white-canvas-background-or-t...065115.jpg]


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - szakalikus - 2014-01-24

Dwie 75$ w jeden dzień? niezła dniówka ! <zazdrości> Białe i czarne ! Dobra rada. Zatem od dzisiaj zmieniam "branżę", bo byłem przekonania, że im bardziej kolorowe tym bardziej przywodzą wzrok, co za tym idzie mam całe portfolio pstrokate. no cóż, jednak klasyka rządzi Smile