Stock Board - forum fotografii stockowej
Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock (/watek-single-image-sale-nowa-forma-sprzedazy-na-shutterstock.html)



RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - harley_ - 2014-01-16

(2014-01-16, 15:13:14)GregorK napisał(a): myślisz, że poczułem się lepiej ? Icon_cheesygrin

no jasneSmile. każdy prawidziwy polak czuje się lepiej jak drugi ma gorzej lub przynajmniej tak samo źle.Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - GregorK - 2014-01-16

wiedziałem, że w Polsce znalazłem się przez pomyłkę ... normalnie na każdym kroku uświadamiam sobie, że ja nie pasuję do tego kraju i jego obyczajów Icon_cheesygrin a szczególnie do temperatur za oknem Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - harley_ - 2014-01-16

(2014-01-16, 15:21:31)GregorK napisał(a): wiedziałem, że w Polsce znalazłem się przez pomyłkę ... normalnie na każdym kroku uświadamiam sobie, że ja nie pasuję do tego kraju i jego obyczajów Icon_cheesygrin a szczególnie do temperatur za oknem Icon_cheesygrin

Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - canion1 - 2014-01-16

(2014-01-16, 15:21:31)GregorK napisał(a): wiedziałem, że w Polsce znalazłem się przez pomyłkę ... normalnie na każdym kroku uświadamiam sobie, że ja nie pasuję do tego kraju i jego obyczajów Icon_cheesygrin a szczególnie do temperatur za oknem Icon_cheesygrin

za to temperatura za oknem pozwala Ci fotografować np snieżynki sypiące z nieba. Wykorzystujesz sprzyjającą aurę i budujesz zimowe pf.


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - harley_ - 2014-01-16

(2014-01-16, 15:26:44)canion1 napisał(a):
(2014-01-16, 15:21:31)GregorK napisał(a): wiedziałem, że w Polsce znalazłem się przez pomyłkę ... normalnie na każdym kroku uświadamiam sobie, że ja nie pasuję do tego kraju i jego obyczajów Icon_cheesygrin a szczególnie do temperatur za oknem Icon_cheesygrin

za to temperatura za oknem pozwala Ci fotografować np snieżynki sypiące z nieba. Wykorzystujesz sprzyjającą aurę i budujesz zimowe pf.

Canion nad morzem nie pada Icon_sad((((((((. liczę ze na weekend będzieSmile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - GregorK - 2014-01-16

z tymi śnieżynkami to już pojechałeś po bandzie ... mam jeszcze inwestować w maszynę do produkcji śniegu ? Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - SHaiith - 2014-01-16

(2014-01-16, 15:29:43)GregorK napisał(a): z tymi śnieżynkami to już pojechałeś po bandzie ... mam jeszcze inwestować w maszynę do produkcji śniegu ? Icon_cheesygrin

A czemu nie, ja ostatnio kupiłem agregat prądotwórczy na sesje zimową. Fakt, ze jeszcze nie użyłem, ale plany są ambitne Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - GregorK - 2014-01-16

nie ładnie kopać leżącego ... Icon_cry


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - milosz - 2014-01-22

do wczorajszych miłych zaskoczeń dorzucam jeszcze to:

S&O za 62.50$ Smile
[Obrazek: stock-photo-trees-and-sunset-on-field-127716020.jpg]


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - alga38 - 2014-01-22

no ładnie,gratki. Chyba też wzbogacę swoje PF o plenerówkę, bo widać, że tu jest ruch w interesie.... Aby do maja Smile