Stock Board - forum fotografii stockowej
Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock (/watek-single-image-sale-nowa-forma-sprzedazy-na-shutterstock.html)



RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - pershing - 2013-12-19

Spokojnie panowie, będzie i taki za 100$. Ja też jakoś w te singielki nie bardzo wierzyłem, trafiały się rzadziej niż EL-ka a z tym też u mnie od wielkiego dzwonu. Teraz mam po kilka singielków w miesiącu. pewnie że więcej jest tych drobnych, ale grubsze też wpadają, więc myślę, że ta forma sprzedaży się u klientów przyjęła i jest coraz bardziej popularna, dlatego jak pisałem na początku, cierpliwości, a na pewno wkrótce coś grubszego wpadnie.


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - alga38 - 2013-12-19

Bo Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych chłopców i dziewczynek Smile

[Obrazek: stock-photo-christmas-table-setting-152457455.jpg]
37,50$


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - pershing - 2013-12-19

Alina Ty to sobie odpuść co trzeciego singielka i Elkę bo zdominowałaś te dwa wątki i mysłał by kto, że Ty taka grzeczna dziewczynka jesteś Smile

Gratulacje oczywiście, ale to już nudne trochę się staje mistrzyni Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - alga38 - 2013-12-19

mnie to nie nudzi, wręcz dopinguje do dlaszej pracy Icon_wink


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotek - 2013-12-19

(2013-12-19, 15:03:33)pershing napisał(a): ...i i mysłał by kto, że Ty taka grzeczna dziewczynka jesteś Smile

Wyjałes mi to z ust Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - pershing - 2013-12-19

No bo to zwykła ludzka zazdrość mną powodowała przy pisaniu wcześniejszego posta. Mnie też nigdy się nie znudzi rosnący stan konta SmileSmileSmile
I tak całkiem serio to patrząc na Twoje sukcesy i jeszcze kilku innych na tym forum uwierzyłem, że jednak można z tego torcika uszczknąć coś więcej w czasach kiedy sztoki się kończą. Właśnie Twoje singielki, rekord dzienny i Elki dają mi kopa od miesiąca i zacząłem traktować sztoki poważniej co już się przekłada na wyniki sprzedaży. Nie wiem tylko jak długo uda mi się wytrwać bo ja z natury straszny leń jestem. Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotek - 2013-12-19

(2013-12-19, 15:15:32)pershing napisał(a): ... bo ja z natury straszny leń jestem. Smile

Sławki już tak mają Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - pershing - 2013-12-19

Tiaaaa, zwłaszcza ci urodzeni w niedzielę Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - canion1 - 2013-12-19

Dołączam do Klubu Leniwców. poproszę o miesięczny abonament. i żeby nie było że przychodzę z pustymi ręcyma to podpowiem, że na Animal Planet leci taki serial "Poznać i zrozumieć leniwce" . jak oglądam to mam wrażenie bliskie pewności kim byłem w poprzednim wceleniu.


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - pershing - 2013-12-20

Dziś znowu singielek, ale niestety nie ten tłuściutki:
jedyne 4,50$

[Obrazek: stock-photo-nordic-walking-19154179.jpg]