Stock Board - forum fotografii stockowej
Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock (/watek-single-image-sale-nowa-forma-sprzedazy-na-shutterstock.html)



RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - milosz - 2015-06-08

ładna plaża i fajna kwota! to gdzieś w Jastrzębiej czy bliżej Gdyni?


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - GregorK - 2015-06-08

(2015-06-08, 21:47:05)milosz napisał(a): ładna plaża i fajna kwota! to gdzieś w Jastrzębiej czy bliżej Gdyni?

Rozewie


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - milosz - 2015-06-08

(2015-06-08, 21:48:01)GregorK napisał(a): Rozewie

czyli prawie Jastrzębia. widze, że chyba razem na fotach byliście Icon_wink fajny ten nasz Bałtyk... mam nadzieję, że u mnie z ostatniego wypadu też coś w krótkim czasie zrekompensuje chociaż przejechane paliwo Icon_wink 


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Esdras - 2015-06-08

[Obrazek: stock-photo-girl-and-boy-lost-in-the-city-275128403.jpg]

1.12


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotek - 2015-06-08

(2015-06-08, 21:53:10)milosz napisał(a): czyli prawie Jastrzębia. widze, że chyba razem na fotach byliście Icon_wink fajny ten nasz Bałtyk... mam nadzieję, że u mnie z ostatniego wypadu też coś w krótkim czasie zrekompensuje chociaż przejechane paliwo Icon_wink 

Byli... a mnie juz na te kamienie nie zabrali Smile... tylko na jakiś nedzny pomost bez oświetlenia Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotorince - 2015-06-08

(2015-06-08, 22:14:23)fotek napisał(a): Byli... a mnie juz na te kamienie nie zabrali Smile... tylko na jakiś nedzny pomost bez oświetlenia Icon_cheesygrin

Ale Sławku masz zaproszenie na ten rok,nie widzę problemu;]


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - GregorK - 2015-06-08

(2015-06-08, 22:14:23)fotek napisał(a): Byli... a mnie juz na te kamienie nie zabrali Smile... tylko na jakiś nedzny pomost bez oświetlenia Icon_cheesygrin

na Rozewie to sam jechałem, znaczy z asystentką, Tomek mnie nie chciał tam zabrać Icon_sad


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotek - 2015-06-08

(2015-06-08, 22:27:07)GregorK napisał(a): na Rozewie to sam jechałem, znaczy z asystentką, Tomek mnie nie chciał tam zabrać Icon_sad

No właśnie... zaprasza, a potem tylko na rybke wozi, coby konkurencji nie karmic Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - GregorK - 2015-06-08

(2015-06-08, 22:29:08)fotek napisał(a): No właśnie... zaprasza, a potem tylko na rybke wozi, coby konkurencji nie karmic Smile

jednych zaprasza innych nie lubi Icon_cheesygrin 


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - fotorince - 2015-06-08

A idźcie obaj w cholere kurde blaszka Icon_razz