Stock Board - forum fotografii stockowej
Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock (/watek-single-image-sale-nowa-forma-sprzedazy-na-shutterstock.html)



RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - MattZ90 - 2015-01-08

(2015-01-08, 20:39:20)milosz napisał(a): dzisiejszy SOD za 84$:
szkoda że

Nie marudź. Ważne, że zielone się zgadzają Icon_cheesygrin Gratki Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - milosz - 2015-01-08

Icon_wink nie marudzę aż tak... ale czasem przez takie SODy albo "szmaciane" Elki myślę sobie że nie ma co się starać/wstawać o 4:00/dźwigać graty i statyw/polować na światło/zbyt dokładnie obrabiać itd Icon_wink Shutterstock jest dziwny Icon_wink


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - yuma2 - 2015-01-08

(2015-01-08, 22:06:07)milosz napisał(a): Icon_wink nie marudzę aż tak... ale czasem przez takie SODy albo "szmaciane" Elki myślę sobie że nie ma co się starać/wstawać o 4:00/dźwigać graty i statyw/polować na światło/zbyt dokładnie obrabiać itd Icon_wink Shutterstock jest dziwny Icon_wink

Graty Milosz, masz sporo fajnych pejzarzy/natury w PF, co Cie wzielo na jedzenie ostatnimy czasy jesi mozna?
Pozdrawiam


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Nightman - 2015-01-08

Jako, że stocki się kończą a jeść trzeba Milosz załapał "głoda" i chce odebrać chleb tym co żyją z food stocka Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - oxygenka - 2015-01-08

Ja Ciebie rozumiem...bo czasem mam wrażenie że jak wstawiam paczkę 80 szt ,,,to oni wybiora według mnie najgorsze gnioty Icon_crya te które ja  wypiesciłam i stawiam jako pewniaki odrzucają... .i nie rozumiem tez kupujących bo kupuja czasem foty na które ja bym nawet nie spojrzała i które wrzuciłam jako zapchajdziure..ale cóż nie na darmo Niemen spiewał że dziwny ten swiat..Smile


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - milosz - 2015-01-08

(2015-01-08, 22:20:03)yuma2 napisał(a): Graty Milosz, masz sporo fajnych pejzarzy/natury w PF, co Cie wzielo na jedzenie ostatnimy czasy jesi mozna?
Pozdrawiam

brak pogody na pejzaż/naturę Icon_mrgreen chyba mnie tak w trakcie zimowej szarówy nachodzi - mniej więcej rok temu też robiłem żarcie... kilka fot z tamtego czasu dosyć nieźle się sprzedaje - także może i teraz jakiegoś "hita" zrobię Icon_wink 

(2015-01-08, 22:35:00)Nightman napisał(a): Jako, że stocki się kończą a jeść trzeba Milosz załapał "głoda" i chce odebrać chleb tym co żyją z food stocka Icon_cheesygrin

gdzie mi tam do zabierania chleba tym od fooda - za cienki bolek w tym temacie jestem...coś tam może i kapnie ale nie licze na kosmos  Icon_wink


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Nightman - 2015-01-09

Małą łyżeczką też można się najeść tylko trzeba szybciej przebierać a patrząc na Twoje potrfolio można przyjąć, że na koniec roku będziesz miał kilka K zdjęć typu food. Może spróbuj wydać serie zdjęć typu food na łonie natury myślę, że w Twoim wykonaniu mogłoby być ciekawie  Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - ambrozinio - 2015-01-09

Graty Smile Też mam mgły ale... za słabe albo za małą ilość Icon_cheesygrin


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - milosz - 2015-01-09

(2015-01-09, 09:25:44)Nightman napisał(a): Małą łyżeczką też można się najeść tylko trzeba szybciej przebierać a patrząc na Twoje potrfolio można przyjąć, że na koniec roku będziesz miał kilka K zdjęć typu food. Może spróbuj wydać serie zdjęć typu food na łonie natury myślę, że w Twoim wykonaniu mogłoby być ciekawie  Icon_cheesygrin

spokojnie...wróci pogoda, potem zieleń i raczej znów skończę z żarciem Icon_wink
na łonie natury wolał bym pstrykać ludzi - robić coś takiego jak np. Jake Olson


RE: Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock - Nightman - 2015-01-09

(2015-01-09, 10:56:14)milosz napisał(a): spokojnie...wróci pogoda, potem zieleń i raczej znów skończę z żarciem Icon_wink

A ja Cię namawiam abyś spróbował wyjść z żarciem na łąki i polany. Jakiś skrawek stołu na nim żarło a w tle łąki coś a'la Makłowicz a w Twoim przypadku byłoby ecologic żarło.