Stock Board - forum fotografii stockowej
Nowy polski stock Kreatorex.pl - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Pozostałe agencje microstock (https://stock-board.info/forum-pozostale-agencje-microstock.html)
+--- Wątek: Nowy polski stock Kreatorex.pl (/watek-nowy-polski-stock-kreatorex-pl.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - max - 2011-09-09

Edi, czy moglbys nie nazywac mojej Ojczyzny "polakownia"?
Z gory dziekuje.


RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - mateusz - 2011-09-09

Edi, życie poza krajem nie ma najmniejszego znaczenia. Pisanie poprawną polszczyzną to kwestia szacunku dla innych użytkowników, którego Ci niestety brakuje, bo jak widać lubujesz się w obrażaniu innych ("polakownia"?!).





RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - majszter - 2011-09-09

Edi, a czy Ty się czujesz "polakiem z polakownii" czy "szkotem ze szkotownii" ?


RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - fotek - 2011-09-09

Przyznam Edi, ze mnie też tą "polakownią" zniesmaczyłeś


RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - edi - 2011-09-09

ludzie a moze tak troche luzniejszy stosunek do samych siebie ? jesli ktos sie poczul urazony i zniesmaczony to go przepraszam, nie bylo moim zamiarem nikogo obrazac, ale okreslenia "polakowania", "polandiaa" etc. sa w ogolnym obiegu na wyspach i jakos sie nikt o to nie obraza


RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - fotek - 2011-09-09

(2011-09-09, 21:12:35)edi napisał(a): sa w ogolnym obiegu na wyspach i jakos sie nikt o to nie obraza
Na wyspach może tak, my tu w kraju odbieramy to inaczej... no ale OK Smile




RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - tomas24 - 2011-09-09

mieszkam na wyspach już ponad 5 lat, ale o "polakowni" jakoś nie słyszałem, i mimo iż ja również nie mieszkam już - czyt. chwilowo - w Polsce, to również uważam to za obraźliwe, to tak jakbyś rodaków w kraju traktował z góry - czyt. jako gorszych, bo teraz masz lepiej, nieco ogłady, to nie jest luzactwo


RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - edi - 2011-09-09

(2011-09-09, 22:00:10)tomas24 napisał(a): mieszkam na wyspach już ponad 5 lat, ale o "polakowni" jakoś nie słyszałem, i mimo iż ja również nie mieszkam już - czyt. chwilowo - w Polsce, to również uważam to za obraźliwe, to tak jakbyś rodaków w kraju traktował z góry - czyt. jako gorszych, bo teraz masz lepiej, nieco ogłady, to nie jest luzactwo

przeprosilem tych ktorzy poczuli sie obrazeni ! czy teraz mam pojsc w kat biura i sie samobiczowac ?


RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - fotek - 2011-09-09

(2011-09-09, 22:48:55)edi napisał(a): czy teraz mam pojsc w kat biura i sie samobiczowac ?
5 biczów sobie zafunduj i bedziemy kwita Smile



RE: Nowy polski stock Kreatorex.pl - max - 2011-09-10

Ha, ha! Icon_mrgreen No i po 5 sie nalezy towarzystwu Ediego za uzywanie "polakowni". Oj cuda sie z niektorymi rodakami wyprawiaja na tej obczyznie. Icon_mrgreen