Stock Board - forum fotografii stockowej
[SHaiith] Ocena sesji - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Zdjęcia (https://stock-board.info/forum-zdjecia.html)
+--- Dział: Krytyka (https://stock-board.info/forum-krytyka.html)
+--- Wątek: [SHaiith] Ocena sesji (/watek-shaiith-ocena-sesji.html)



RE: [SHaiith] Ocena sesji - kreatorex - 2014-05-13

Mi te zdjęcia hamburgerów które są na stokach, wydają się strasznie podobne jedne są lepiej świecone a drugie nie, ta sama sałata dechy itp...


RE: [SHaiith] Ocena sesji - alga38 - 2014-05-13

wracając do pytania właściciela wątku. Wg mnie od dłuższego czasu trzymasz ten sam wysoki poziom, Nie wiem, czy cokolwiek by można zmienić na tych fotach, aby był wyższy Smile
Trójka to moja ulubienica, jak Ci się sprzedaje?


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2014-05-13

(2014-05-13, 17:18:33)alga38 napisał(a): wracając do pytania właściciela wątku. Wg mnie od dłuższego czasu trzymasz ten sam wysoki poziom, Nie wiem, czy cokolwiek by można zmienić na tych fotach, aby był wyższy Smile
Trójka to moja ulubienica, jak Ci się sprzedaje?

Na fotolii secik powoli się sprzedaje. Na shutterku czekam na BUM!


RE: [SHaiith] Ocena sesji - niolox - 2014-05-13

(2014-05-13, 10:17:51)kreatorex napisał(a): Mi te zdjęcia hamburgerów które są na stokach, wydają się strasznie podobne jedne są lepiej świecone a drugie nie, ta sama sałata dechy itp...

A co innego wymyślisz ? Smile Jak wszedłem i zobaczyłem ile jest fotek burgerów to zwątpiłem ale pomyślałem sobie co mi szkodzi swoich sił spróbować. O dziwo jakoś mi się sprzedają i moje bułki, w sumie lepiej niż inne fotki.

[Obrazek: bur.jpg]

SHaiith mi się wydaje, że nie bardzo masz co już rozwijać. Światło masz ogarnięte, trzymasz poziom, fotki rozpoznawalne, studio piękne, dobry komfort pracy. Kreatywności Ci nie brakuje, tylko się bawić fotografią, dopracowywać szczegóły i kosić kasę ... co z resztą robisz Smile Doczepić się zawsze można do czegoś ... ale po co ?


RE: [SHaiith] Ocena sesji - monoimposm - 2014-05-14

Niolox, lód prawdziwy czy szklany?


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2014-05-14

(2014-05-14, 00:23:01)monoimposm napisał(a): Niolox, lód prawdziwy czy szklany?

Obstawiam sztuczny


RE: [SHaiith] Ocena sesji - niolox - 2014-05-14

(2014-05-14, 00:23:01)monoimposm napisał(a): Niolox, lód prawdziwy czy szklany?

Ten akurat sztuczny. Udało mi się kupić kwadratowe formy do kostek ostatnio to poeksperymentuję z prawdziwym. Ponoć woda mineralna po zamarznięciu jest przeźroczysta.


RE: [SHaiith] Ocena sesji - GregorK - 2014-05-14

sztuczny ma tę wadę, że leci na dno Icon_sad


RE: [SHaiith] Ocena sesji - monoimposm - 2014-05-14

(2014-05-14, 08:15:24)GregorK napisał(a): sztuczny ma tę wadę, że leci na dno Icon_sad

Z tego co wiem to są takie które nie lecą na dno. Mają powietrze w środku i się unoszą na powierzchni jak prawdziwy.

Niolox, mam taki patent, co moim zdaniem na tym ujęciu by dobrze pasował. Trzymasz napój w lodówce żeby był zimny, najlepiej z kostkami jak są sztuczne, a przed pstryknięciem chuchasz na szklankę. Wtedy napój wygląda na dobrze zmrożony.


RE: [SHaiith] Ocena sesji - niolox - 2014-05-14

Mój sztuczny pływa Smile Może pokombinuję i zobaczę przy okazji focenia jakiś płynów.