Stock Board - forum fotografii stockowej
[SHaiith] Ocena sesji - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Zdjęcia (https://stock-board.info/forum-zdjecia.html)
+--- Dział: Krytyka (https://stock-board.info/forum-krytyka.html)
+--- Wątek: [SHaiith] Ocena sesji (/watek-shaiith-ocena-sesji.html)



RE: [SHaiith] Ocena sesji - Ariene - 2014-03-24

Tym razem fota piękna, podobna do sesji z zadymioną szyneczką. A tamta chyba dobrze rządzi się na stockach?

Z ciekawości laika - dlaczego czosnek (i to cały warkocz) się wędzi?


RE: [SHaiith] Ocena sesji - alga38 - 2014-03-24

też mnie to zaciekawiło, nie czytając jeszcze postu Arienne Icon_wink
Fota pyszna, jak zwykle u Ciebie piękne światło i dobrana kolorystyka... może ciut za dużo tego jałowca, bo wygląda jak wycięte małe drzewko, ale to chyba nie przeszkadza... Musze się trochę przyczepić, a za bardzo nie ma do czego Icon_wink


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2014-03-24

(2014-03-24, 08:45:07)Ariene napisał(a): Tym razem fota piękna, podobna do sesji z zadymioną szyneczką. A tamta chyba dobrze rządzi się na stockach?

Z ciekawości laika - dlaczego czosnek (i to cały warkocz) się wędzi?

Tak szyneczki z dymem idą jak ciepłe bułeczki.
A cały czosnek to dlatego, że ciężko jest wiązać pojedyncze główki, ostatnio sporo z tym było kłopotu a na końcu i tak pospadały. Więc tym razem postanowiłem zainwestować. Mam nadzieję, ze ten warkocz potrzyma kilka miesięcy.

Swoją drogą zawsze zastanawiało mnie to, miałem już jakiś czas temu pisać.
Planując sesję bierzecie pod uwagę sesje poprzednie, tzn powtarzacie sesje?
Jeżeli tak to powtarzacie, te które się dobrze sprzedają, czy te które Wam nie wyszły i chcecie w tym temacie sprzedaż poprawić?
Bo ja lubię powtarzać sesje, które dobrze wyszły i starać się zrobić je jeszcze lepiej aby stały się hitami, ale wiem, że powinienem poprawiać swoje błędy i powtórzyć sesje, które nie wyszły.
Jak u Was z tym jest?


RE: [SHaiith] Ocena sesji - Ariene - 2014-03-24

To trzymaj go (czosnek) w chłodzie, w lodówce, czy zimnej piwnicy... Ja kupuję właśnie całe warkocze, ale u mnie to schodzi w moment Icon_wink

Tak sobie próbowałam wyobrazić te pojedyncze główki czosnku, z którymi walczyłeś, rozmieszczone na tle dechy, ułożone w abstrakcję (cały kadr w główkach)... a wędlinka jako dodatek... Taki tam artyzm foodowy Icon_wink


RE: [SHaiith] Ocena sesji - Evva - 2014-03-24

Studio super. Jeszcze raz gratuluję i po cichu zazdroszczę. Icon_wink
(2014-03-23, 13:43:23)SHaiith napisał(a): Przy okazji tworzenia studia powstało 14 blatów drewnianych, oraz 2 kamienne.
hehe Jak to powstały 2 kamienne? sam wyciosałeś Icon_wink


Czosnek wytrzyma jeśli będzie w chłodzie i jeśli jest świeży bo ten stary już zaczyna kiełkować i się psuć, ale raczej nie kilka miesięcy.

Zdjęcie z krewetkami wody faktycznie sporo i wolałabym mniej ogonów, więcej widocznej krewetki, ale światełko o kolory super.

Zdjęcie z wędzenia: zamieniłabym miejscami szynkę z czosnkiem bo teraz właśnie ten czosnek na pierwszy plan wychodzi, ale sprzedawać się na pewno będzie bo wędzenie to ponoć nowy światowy trend. Icon_wink


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2014-03-24

(2014-03-24, 14:46:46)Evva napisał(a): Studio super. Jeszcze raz gratuluję i po cichu zazdroszczę. Icon_wink
(2014-03-23, 13:43:23)SHaiith napisał(a): Przy okazji tworzenia studia powstało 14 blatów drewnianych, oraz 2 kamienne.
hehe Jak to powstały 2 kamienne? sam wyciosałeś Icon_wink

Deska + farba strukturalna z grubym ziarnem rozprowadzana packą (tutaj trochę trzeba było kombinować). Po wyschnięciu farba olejna w sprayu.
Generalnie widzę spory potencjał w tworzeniu ciekawych blatów. Generalnie
wszystko zależy do naszej wyobraźni no i narzędzi.

(2014-03-24, 14:46:46)Evva napisał(a): Zdjęcie z wędzenia: zamieniłabym miejscami szynkę z czosnkiem bo teraz właśnie ten czosnek na pierwszy plan wychodzi, ale sprzedawać się na pewno będzie bo wędzenie to ponoć nowy światowy trend. Icon_wink

Tak wiem, ale szyneczkę małą dostałem, wiec jakoś zeszła na dalszy plan


RE: [SHaiith] Ocena sesji - Damian - 2014-03-24

(2014-03-23, 13:43:23)SHaiith napisał(a): [Obrazek: attachment.php?aid=692]

Szczerze Gratuluję. Marzenie każdego fotografa.

Mam pytanie. Czy farbę czarną kupowałeś gotową czy mieszałeś z kolorów ?


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2014-03-24

Gotową kupowałem, w sumie ciężko kupić czarna farbę do wnętrz. Dlatego moja jest taka w połowie do wnętrz, a w połowie na zewnątrz. Poza tym dobrze kryle.


RE: [SHaiith] Ocena sesji - ambrozinio - 2014-03-25

Graty Jacek! Smile Oby się dobrze użytkowało Smile)


RE: [SHaiith] Ocena sesji - Evva - 2014-03-25

Cytat:Deska + farba strukturalna z grubym ziarnem rozprowadzana packą (tutaj trochę trzeba było kombinować). Po wyschnięciu farba olejna w sprayu.
Generalnie widzę spory potencjał w tworzeniu ciekawych blatów. Generalnie
wszystko zależy do naszej wyobraźni no i narzędzi.
Jestem pod wrażeniem, nie wpadłabym na to.