Stock Board - forum fotografii stockowej
[SHaiith] Ocena sesji - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Zdjęcia (https://stock-board.info/forum-zdjecia.html)
+--- Dział: Krytyka (https://stock-board.info/forum-krytyka.html)
+--- Wątek: [SHaiith] Ocena sesji (/watek-shaiith-ocena-sesji.html)



RE: [SHaiith] Ocena sesji - Wuja - 2014-01-21

Gdyby bałagan na pierwszych zdjęciach był jak na 5 by wystarczyło. Trochę wygląda że palacz z parkinsonem te skręty robił. Oczy rozbiegane. Ale mają klimat. Podoba się.


RE: [SHaiith] Ocena sesji - GregorK - 2014-01-21

shaiith, Ty chłopaku niczego nie poprawiaj, Ty rób warsztaty z fotografii, we mnie masz 1 kursanta Icon_cheesygrin


RE: [SHaiith] Ocena sesji - Wuja - 2014-01-21

Grzesiu nie można tak, jesteśmy polakami i nie może nam się wszystko podobać Icon_wink


RE: [SHaiith] Ocena sesji - GregorK - 2014-01-21

(2014-01-21, 15:03:27)Wuja napisał(a): Grzesiu nie można tak, jesteśmy polakami i nie może nam się wszystko podobać Icon_wink

no, Twoje mi się nie podobają, za to Shantii'ego bardzo Icon_cheesygrin

ale też ładnie robisz Icon_wink


RE: [SHaiith] Ocena sesji - Tomek De - 2014-01-21

SHaiith skąd Ty bierzesz te wszystkie bibeloty? Organizujesz z pchlich targów na potrzeby sesji czy może dysponujesz jakimś przepastnym strychem prababci gdzie raz na jakiś czas nurkujesz? A skąd ta beczka? Chyba nie powiesz że na co dzień stoi u Ciebie w domu i np. trzymasz w niej brudne pranie? Icon_wink


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2014-01-21

(2014-01-21, 15:53:25)Tomek De napisał(a): SHaiith skąd Ty bierzesz te wszystkie bibeloty? Organizujesz z pchlich targów na potrzeby sesji czy może dysponujesz jakimś przepastnym strychem prababci gdzie raz na jakiś czas nurkujesz? A skąd ta beczka? Chyba nie powiesz że na co dzień stoi u Ciebie w domu i np. trzymasz w niej brudne pranie? Icon_wink

Beczka pożyczona, a pierdoły zbieram/ pożyczam ze stu źródeł. Na każdą sesję to osobne przedsięwzięcie. Czasami najdroższym gadżetem na sesje jet ten, które w ogóle nie użyję. Czasami coś wpadnie mi w oko i na tym opieram całą sesję.

Dziękuję wszystkich na uwagi i sugestie. Sam widzę, że część nie wyszła bo:

1. Na pierwszych fotkach sporo bałaganu aż za dużo nawet jak na mnie.
2. Skręty jak ktoś zauważył robione w pośpiechu i nie mają "ustnika", co sprawia, ze w sumie nie można ich palić.
3. Cygaro nie podpala się zapalniczką ale zapałkami (ktoś mi podpowiedział)
4. Kieliszki mam tak upierd.... od popiołu od cygara i ręczników papierowych, ze stemplowania mam co nie miara.
5. Beczka rozjechała się podczas sesji, przez wygląda nie naturalnie.
6. W samym kieliszku odbija się cały pokój, pod złym kątem ustawiłem światło.
7. W kieliszku jest za dużo koniaku, pije się mniej.
8. Na bibułkach jest logo firmy, co na skręconych papierosach będzie w sumie nie możliwe do wystemplowania.

Następnym razem będę pamiętał o tych wszystkich rzeczach.

Natomiast koniak jest prawdziwy w kieliszku i to na dodatek bardzo dobry (jeden plus sesji) Icon_cheesygrin


RE: [SHaiith] Ocena sesji - Tomek De - 2014-01-21

(2014-01-21, 16:09:29)SHaiith napisał(a): Natomiast koniak jest prawdziwy w kieliszku i to na dodatek bardzo dobry (jeden plus sesji) Icon_cheesygrin

chyba jednak minus gdyż:

(2014-01-21, 16:09:29)SHaiith napisał(a): 1. Na pierwszych fotkach sporo bałaganu aż za dużo nawet jak na mnie.
2. Skręty jak ktoś zauważył robione w pośpiechu i nie mają "ustnika", co sprawia, ze w sumie nie można ich palić.
3. Cygaro nie podpala się zapalniczką ale zapałkami (ktoś mi podpowiedział)
4. Kieliszki mam tak upierd.... od popiołu od cygara i ręczników papierowych, ze stemplowania mam co nie miara.
5. Beczka rozjechała się podczas sesji, przez wygląda nie naturalnie.
6. W samym kieliszku odbija się cały pokój, pod złym kątem ustawiłem światło.
7. W kieliszku jest za dużo koniaku, pije się mniej.
8. Na bibułkach jest logo firmy, co na skręconych papierosach będzie w sumie nie możliwe do wystemplowania.

Icon_mrgreen


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2014-01-21

(2014-01-21, 16:35:30)Tomek De napisał(a):
(2014-01-21, 16:09:29)SHaiith napisał(a): Natomiast koniak jest prawdziwy w kieliszku i to na dodatek bardzo dobry (jeden plus sesji) Icon_cheesygrin

chyba jednak minus gdyż:

(2014-01-21, 16:09:29)SHaiith napisał(a): 1. Na pierwszych fotkach sporo bałaganu aż za dużo nawet jak na mnie.
2. Skręty jak ktoś zauważył robione w pośpiechu i nie mają "ustnika", co sprawia, ze w sumie nie można ich palić.
3. Cygaro nie podpala się zapalniczką ale zapałkami (ktoś mi podpowiedział)
4. Kieliszki mam tak upierd.... od popiołu od cygara i ręczników papierowych, ze stemplowania mam co nie miara.
5. Beczka rozjechała się podczas sesji, przez wygląda nie naturalnie.
6. W samym kieliszku odbija się cały pokój, pod złym kątem ustawiłem światło.
7. W kieliszku jest za dużo koniaku, pije się mniej.
8. Na bibułkach jest logo firmy, co na skręconych papierosach będzie w sumie nie możliwe do wystemplowania.

Icon_mrgreen

niezły żarcik, podoba mi się Smile


RE: [SHaiith] Ocena sesji - yanuz - 2014-01-21

Zapalniczkę mogą też odrzucić za trademark... Wygląda jak Zippo.


RE: [SHaiith] Ocena sesji - ambrozinio - 2014-01-21

Aż bym se zajarał! Icon_cheesygrin