Stock Board - forum fotografii stockowej
[SHaiith] Ocena sesji - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Zdjęcia (https://stock-board.info/forum-zdjecia.html)
+--- Dział: Krytyka (https://stock-board.info/forum-krytyka.html)
+--- Wątek: [SHaiith] Ocena sesji (/watek-shaiith-ocena-sesji.html)



RE: [SHaiith] Ocena sesji - ambrozinio - 2013-12-18

To i ja coś dorzucę od siebie.. Pianka nie układaja się w logiczną całość, brak w niej jakiegoś ładu Icon_cheesygrin Ogólnie bardzo fajna fotka Smile Nie mam żadej kawy w portfolio ale wiem, że to chodliwy temat! Smile


RE: [SHaiith] Ocena sesji - Nightman - 2013-12-18

Odnośnie Twojego ostatniego zdjęcia i komentarzy...
"Najznamienitsi naukowcy udowodnili, że skrzydełka bąka są za małe w stosunku do jego masy. W wyniku tego owad nie ma prawa latać. Jednak bąk o tym nie wie i lata."

Życzę wysokich lotów Icon_cheesygrin


Odp: [SHaiith] Ocena sesji - thepiwko - 2013-12-18

Kto pije kawę przy rozsypanych ziarnach? W ogóle kto mieli kawę w takim starym młynku. Średniowiecze panie, średniowieczeIcon_razz


RE: [SHaiith] Ocena sesji - borzywoj - 2013-12-18

Bardzo przyjemna kawowa fotka. Jedyne co mnie jakoś tak nie pasuje to wiązka cynamonowej kory leżąca na młynku - co ona tam robi? Icon_wink w sensie, że z worka łyżką ziarenka kawy zostały nasypane do młynka, zmielone, łyżką zmielona kawa nasypana do kubków czyli jest jakaś cała logiczna historia a ten "snopek" cynamonowy jakoś tak mi do tego nie pasuje. Ale fotka palce lizać Icon_wink


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2013-12-18

(2013-12-18, 13:17:32)borzywoj napisał(a): Bardzo przyjemna kawowa fotka. Jedyne co mnie jakoś tak nie pasuje to wiązka cynamonowej kory leżąca na młynku - co ona tam robi? Icon_wink w sensie, że z worka łyżką ziarenka kawy zostały nasypane do młynka, zmielone, łyżką zmielona kawa nasypana do kubków czyli jest jakaś cała logiczna historia a ten "snopek" cynamonowy jakoś tak mi do tego nie pasuje. Ale fotka palce lizać Icon_wink

Kawa z aromatem cynamonowym, aby to uzyskać taką kawę musimy zmienić cynamon razem z kawą, dlatego leży na młynku.


RE: [SHaiith] Ocena sesji - borzywoj - 2013-12-18

(2013-12-18, 13:22:29)SHaiith napisał(a): Kawa z aromatem cynamonowym, aby to uzyskać taką kawę musimy zmienić cynamon razem z kawą, dlatego leży na młynku.

no i właśnie podczas mielenia ten cynamon na młynku by przeszkadzał, ten leżący na górze po lewej został wyciągnięty z tego woreczka, dodany do młynka i zmielony Smile ale tak jak wspominałem bardzo mi się zdjęcie podoba Smile


RE: [SHaiith] Ocena sesji - canion1 - 2013-12-18

Do tego kawa z ekwadoru a powinna byc Kolumbijska. Same błędy i wypaczenia Icon_wink


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2013-12-18

(2013-12-18, 14:11:09)canion1 napisał(a): Do tego kawa z ekwadoru a powinna byc Kolumbijska. Same błędy i wypaczenia Icon_wink

W sumie to kawa zdobyczna, bo ziarna uzyskuje się z odchodów pewnego lisa, który trawi ziarna kawy, potem je się suszy i gotowe. Sztuka w tym aby wyszpiegować gówno lisa.
Nie miałem kupy lisa, ale miałem lisa pod ręka jednak nie chciałem już miesząc w "kawie" z tym lisemSmile


RE: [SHaiith] Ocena sesji - canion1 - 2013-12-18

no widzisz. każdy kompromis na sesji potem się mści Icon_wink


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2013-12-21

co myślicie o tym.

1.
[Obrazek: stock-photo-christmas-eve-in-the-gingerb...061103.jpg]

2.
[Obrazek: stock-photo-christmas-eve-in-the-gingerb...061136.jpg]

3.
[Obrazek: stock-photo-closeup-of-gingerbread-cotta...061196.jpg]

4.
[Obrazek: stock-photo-snowy-gingerbread-village-wi...061193.jpg]