Stock Board - forum fotografii stockowej
[SHaiith] Ocena sesji - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Zdjęcia (https://stock-board.info/forum-zdjecia.html)
+--- Dział: Krytyka (https://stock-board.info/forum-krytyka.html)
+--- Wątek: [SHaiith] Ocena sesji (/watek-shaiith-ocena-sesji.html)



RE: [SHaiith] Ocena sesji - ambrozinio - 2013-09-23

Dla mnie super! Człowiek patrzy i wie, że jest zdrowo, smacznie i po Polsku Icon_cheesygrin


RE: [SHaiith] Ocena sesji - Ariene - 2013-09-23

Tym razem chyba Twoja najlepsza sesja Smile

(2013-09-22, 22:46:12)SHaiith napisał(a): Uprzedzam pytanie związane z wolna przestrzenią na zdjęciu. takie zdjęcia są, ale postanowiłem ich nie publikować. (Jakoś tak za pusto, znacie mnie Smile) Co wy na to?

Jednak z ciekawości rzuciłabym okiem Smile


RE: [SHaiith] Ocena sesji - SHaiith - 2013-09-23

drożdże, mąkę, sól, wodę itd... pominąłem, byłoby tego za dużo/ tłoczno/ duszno.
Robiłem podobny układ przy pizzy. I jest zbyt wiele elementów w kadrze, co psuje całą koncepcję.
W gruncie rzeczy nie wiadomo co jest głównym tematem zdjęcia.

To tutaj jest ta moja zmiana idąca w kierunku minimalizmu, a wszystko dzięki Wam, komentującym na tym Forum. Ostatnio robiąc sesje przypominają mi się słowa Fotka "Za dużo grzybów w barszczu".


RE: [SHaiith] Ocena sesji - fotek - 2013-09-23

(2013-09-23, 09:04:10)SHaiith napisał(a): To tutaj jest ta moja zmiana idąca w kierunku minimalizmu, a wszystko dzięki Wam, komentującym na tym Forum. Ostatnio robiąc sesje przypominają mi się słowa Fotka "Za dużo grzybów w barszczu".

Ja to czekam na info o zainteresowaniu klientów... bo może sie okazać, ze oni oczekują "duzo grzybów w barszczu"


RE: [SHaiith] Ocena sesji - GregorK - 2013-09-23

ja już moich pstryków nie będę poddawał pod ocenę... Icon_wink nie ma co, znów pokazałeś klasę Smile


RE: [SHaiith] Ocena sesji - fotek - 2013-09-23

(2013-09-23, 09:56:51)GregorK napisał(a): ja już moich pstryków nie będę poddawał pod ocenę... Icon_wink

Co nie zmienia faktu, ze Twoje skrytykowane tu grzybki jakos się sprzedają Smile


RE: [SHaiith] Ocena sesji - GregorK - 2013-09-23

jakoś Icon_cheesygrin - doskonale dobrane słowo Smile


RE: [SHaiith] Ocena sesji - canion1 - 2013-09-23

Myślę ze to raczej problem zbyt wysokich oczekiwań w stosunku do możliwości popytu. a ten rośnie zdecydowanie wolniej niż podaż. niezależnie od tematyki zdjęć. te 160 tys. zdjeć tyg. rozjedzie i zadepcze każdą, najlepszą nawet sesję. powoli trzeba sie przyzwyczajać że z serii sprzedawać sie bedzie jedno może dwa zdjecia a zwrot z zainwestowanego kapitału nastąpi nie w ciągu roku a w okresie 2-3 lata. a i to w wariancie optymistycznym. Myśle że nie za górami już moment gdy sukcesem bedzie utrzymanie już osiągniętych poziomów sprzedaży podczas gdy Ci mniej pracowici poprostu zaczną sie staczać w dół.


RE: [SHaiith] Ocena sesji - alga38 - 2013-09-23

Sesja z pieczywem dla mnie bomba, nie ma co gadać górna pólka, gratuluję Smile


RE: [SHaiith] Ocena sesji - canion1 - 2013-09-23

no fakt. zapomniałem napisać o chlebkowej sesji. Jest dużo lepiej. Nadal widać tendencję d umieszcznia zbędnych elementów ale wreszcie zdjęcia warrto kupić i jakoś sensownie użyć.