Stock Board - forum fotografii stockowej
Podstawowe dane o ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Podstawowe dane o ShutterStock (/watek-podstawowe-dane-o-shutterstock.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - maselkoo99 - 2018-02-16

u mnie to i tak sie nie potwierdza, najlepiej sprzedajacego sie nie ma na pierwszej stronie popularne.


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - maccio - 2018-02-16

Ewidentnie zmienili algorytm, bo dziś mam archeologię, że hejSmile


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - richart - 2018-02-16

U mnie to samo, jakby ktoś zamieszał w dużym garnku z grochówką...Przy okazji poprawiło mi to humor, ponieważ dotąd myślałem, że te niesprzedające się w Szuterze fotki są słabe i dlatego się nie sprzedają, ale widzę że jest inaczej Jak tylko się pokazały na górze garnka, ktoś je kupił. Smile


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - bluefilter - 2018-02-16

Jak to Ci poprawi samopoczucie...., tak sobie tłumacz..............Smile


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - micronewbie - 2018-09-26

W Shutterstock najlepiej opłaca się kupować zdjęcia w pakietach po 750 zdjęć z dostępem na 1 miesiąc, wychodzi wtedy po ponad 1 zł za zdjęcie.


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - yuma2 - 2020-05-03

Nie wiem czy ja zacofany czy dopiero teraz sie to pojawilo, w kazdym razie przy wyszukiwaniu zdjecia na Shutterstock i kliknieciu w zdjecie w podpowiedziach po spodem oprocz " simmilar images" ktore juz jest od dawna i oprocz " more from this artist" czy czasem " same model" pojawia sie w koncu " more from (nazwa kolekcji) collection"
to chyba dobrze nie? choc u mnie w kolekcjach to niezly bajzel wiec chyba sie trzeba za nie wziazc w koncu


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - moonflash - 2020-07-22

Czy ktoś może orientuje się o co chodzi z tymi nowymi, złodziejskimi praktykami Shutterstock czyli zmianami w naliczaniu prowizji od czerwca 2020? bo ni w ząb tego nie rozumiem Icon_sad


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - fotek - 2020-07-22

(2020-07-22, 02:31:41)moonflash napisał(a): Czy ktoś może orientuje się o co chodzi z tymi nowymi, złodziejskimi praktykami Shutterstock czyli zmianami w naliczaniu prowizji od czerwca 2020? bo ni w ząb tego nie rozumiem Icon_sad

Z choinki się urwałeś? Od prawie 2 mięsięcy o niczym innym na forum sie nie mówi


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - celafon - 2020-07-22

A czy ktos mial ostatnio "atak dywanowy" w downloadsach na SS? Chodzi mi o seryjne pobieranie kilkudziesieciu plikow video za 1,16$? Mam tak od tygodnia. Ok godz 19 zaczyna sie masowe pobieranie plikow za dolca. Pewnie jakas firma ma jakies specjalne uprawnienia do masowego zasysania.


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - yuma2 - 2021-08-09

Witam serdecznie szanowna spolecznosc Smile

wysylal ktos gdzies na stocki kiedykolwiek panoramy w pionie? (vertical pano) /
jesli tak, to gdzie i czy przyjeli i czy wysylane byly przewrocone na bok czy w pionie jaki +/- byl dlugi bok w px no i ile zarobily dolarow Smile
dzieki wielkie