Stock Board - forum fotografii stockowej
Wasza sprzedaż w iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wasza sprzedaż w iStockphoto (/watek-wasza-sprzedaz-w-istockphoto.html)



RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - fotorince - 2014-01-08

Podpytaj Sławka,nie tak dawno właśnie wykonał taki ruch więc jest na bieżąco z takimi informacjami.
Sławek


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - aniaz - 2014-01-08

(2014-01-08, 16:10:16)barracuda napisał(a): A ja się zastanawiam czy nie zrezygnować z EX na istocku i nie założyć dodatkowo konta na SS. Tylko nie wiem czy to ma sens....

Ja kiedyś byłam zadowolona z EX na IS, ale nastąpił taki moment, że było nieciekawie, zaryzykowałam i porzuciłam koronę i nie żałuję.


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - greg801 - 2014-01-08

Tez mocno zastanawiam nad rezygnacja z EX na istockphoto. Poza tym mam konto na Shutterstock z nieaktywnymi zdjeciami.Wrzucilem tam na probe dwa zdjecia i dzis rano przyjeli. Takze mysle ze mizna juz uzupelniac zapasy zdjec i uaktywnic je dopoki nie bedzie zdjeta korona.


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - craft08 - 2014-01-08

greg801 myślałem, że już skończyłeś ze zdjęciami Smile


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - monoimposm - 2014-01-11

Na IS jakoś tak za bardzo nic nie sprzedawałem (oprócz PP oczywiście). Średnio raz na tydzień coś sprzedawałem, a od trzech dni co wejdę na konto, to widzę, że coś zeszło. Też wam się poprawiła sprzedaż na IS, czy to może przypadek?


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - TaWhy - 2014-01-11

IS ostatnio jest padaką, a ostatnie trzy dni były wręcz tragiczne.. Oprócz podniesienia cen nic istotnego sie nie wydarzyło, więc sugeruję , że to może być przypadek.. mi sprzedaż spadła o 75% i czekam aż się to wszystko podniesie..


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - craft08 - 2014-01-11

Jak zwykle po zmianie cen na wyższe spada sprzedaż. Ciągle nie mogę zrozumieć Istocka jak chce zarabiać jeśli tylko sobie szkodzi wiecznymi podwyżkami i jest coraz mniej kupujących z roku na rok.


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - TaWhy - 2014-01-11

To wszystko jest celowe, jest wręcz niemożliwe , że od 1,5 roku jest fail za failem.. każdy kontrybutor widzi w czym jest sęk, tylko iStockphoto tego nie może dostrzec. Wydaje mi się, że iStockphoto chce zmniejszyć ilość sprzedaży mając więcej kasy z podwyższonych cen i tego, że większa część kontrybutorów spadnie ze swoich dotychczasowych poziomów. Jeżeli większość diamentów polegnie to iStockphoto zyska na tym kilkadziesiąt milionów.. Mam cichą nadzieję, że shutter wprowadzi coś takiego jak exclusive na takich zasadach jak iStockphoto miał kiedyś, jeżeli by to zrobił to odrazu bym zrezygnował z IS


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - MattZ90 - 2014-01-11

Ja też dziwnym trafem odnotowałem wzmożoną ilość DLi podczas gdy normalnie sprzedaż na IS była sporadyczna. Chyba chcą zrobić dobre wrażenie po marnym PP.


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - GregorK - 2014-01-11

a u mnie jak było 0 DLi od miesiąca tak jest 0 DLi Icon_cheesygrin