Stock Board - forum fotografii stockowej
Wasza sprzedaż w iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wasza sprzedaż w iStockphoto (/watek-wasza-sprzedaz-w-istockphoto.html)



RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - TaWhy - 2013-01-08

Jest poprostu tragicznie.. Praktycznie nie ma sprzedaży do godziny 15.. Strasznie sie porobiło z Istockiem


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - StudioKN - 2013-01-08

dokładnie, do 15 w sumie cisza... Zobaczymy dzisiaj...


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - aniaz - 2013-01-08

Początek roku taki sobie, ale powoli się rozkręca, przynajmniej u mnie


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - TaWhy - 2013-01-08

Z tego co czytam na forum Istocka i sam obserwuje to iStockphoto upada. Powoli zastanawiam się czy po 5 latach bycia exem nie zrezygnować z korony. Nie wiem kto siedzi w zarządzie tej firmy, ale muszą to być jakieś nieogarnięte osoby. Tak dramatycznych spadków nikt się nie spodziewał.. rynek europejski prawie już nie istnieje dla Istocka.. sam serwis w Alexa rank spada ciągle na łeb na szyje gdy inne pną się w górę.. Oprócz tego iStockphoto oddał Microsoftowi bardzooo duża ilość fotek gdzie ludzie za darmo bez żadnych ograniczeń mogą ściągać sobie nasze zdjęcia w setkach tysięcy ..


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - Nightman - 2013-01-08

(2013-01-08, 13:29:55)TaWhy napisał(a): Oprócz tego iStockphoto oddał Microsoftowi bardzooo duża ilość fotek gdzie ludzie za darmo bez żadnych ograniczeń mogą ściągać sobie nasze zdjęcia w setkach tysięcy ..
A skąd takie wnioski, czy tym samym nie złamaliby prawa. Nasze umowy są jasne za każde pobrane zdjęcie należy się nam prowizja. Pytam bo ciężko mi w to uwierzyć, mimo niezaprzeczalnego faktu, że iS ma się coraz gorzej.


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - TaWhy - 2013-01-08

(2013-01-08, 13:43:28)Nightman napisał(a): A skąd takie wnioski, czy tym samym nie złamaliby prawa. Nasze umowy są jasne za każde pobrane zdjęcie należy się nam prowizja. Pytam bo ciężko mi w to uwierzyć, mimo niezaprzeczalnego faktu, że iS ma się coraz gorzej.

Akceptując nowy regulamin Istocka zezwoliliśmy mu na promocje serwisu naszymi pracami. W ramach tej umowy podpisał umowe z Microsoftem, gdzie każdy użytkownik Powerpointa itp może za darmo ściągnąć nieodpłatnie bardzo dużą ilość naszych zdjęć do wielkości 1698 X 1131 pixeli.


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - max - 2013-01-08

Podawanie na publicznie otwartym forum informacji gdzie sa do sciagniecia za darmo nasze zdjecia, jest dla wielu z nas szkodliwe. Tawhy, Rachwal, czy moglibyscie usunac ten drobiazg?


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - TaWhy - 2013-01-08

usunąłem.. iStockphoto mistrz promocji


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - Nightman - 2013-01-08

W takim razie niech iS idzie do piachu...


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - max - 2013-01-08

Oj bedzie exodus...