Stock Board - forum fotografii stockowej
Wasza sprzedaż w iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wasza sprzedaż w iStockphoto (/watek-wasza-sprzedaz-w-istockphoto.html)



RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - MaxyM - 2011-10-19

O dzieki... Jeden plik sprzedal mi sie za $6. Smile


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - aniaz - 2012-03-14

Podniosły się ceny za zdjęcia dla EXów. Za E+ najmniejszy rozmiar jest już 8 kredytów.


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - fotek - 2012-03-14

Rzeczywiście, natomiast chciałem sprawdzić, jak wygląda dla zwykłycch plików i okazuje sie, że po kliknieciu na miniaturkę żadne zwykłe sie nie ładuje (mam czystą stronę)

Edit: nie wszystkie, niektóre zwykłe sie nie ładują


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - aniaz - 2012-03-14

Tak, od wczoraj mają z tym problem (błędy 503 i 505), pewnie w związku ze zmianą tych cen. Rano jeszcze widziałam zwykłe pliki i też miały podniesione ceny, chyba za najmniejsze było 3 kredyty.

Edit: już się wyświetlają ponownie Icon_wink i tak, jest 3 kredyty


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - fotek - 2012-03-14

Niestety, nadal się nie wyświetlają. I nie chodzi o 503 czy 505, ale mam czysta (białą) stronę.
I ciekawostka - te które się wyswietlaja maja maksymalnie rozmiar XXLarge. Żaden z wyświetlających sie, nie ma większego

Edit: jedno z tych, które sie nie wyświetlały wrzuciłem do E+. Od razu zaczeło sie wyświetlać Smile


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - aniaz - 2012-03-14

Tak, prawda, znów coś jest źle...Rano były te błędy, potem ok, teraz tak jak piszesz puste strony.. Jedynie Agency/Vetta się wyświetlają jeśli są XXL i większe.

Edit: i oczywiście E+ Icon_wink


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - aniaz - 2012-03-14

nie wiem o co chodzi, ale wróciło wszystko do poprzednich wartości.. za wcześnie się ucieszyłam, a było tak pięknie Icon_wink


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - MaxyM - 2012-03-14

Przez ostatnie dwa tygodnie codziennie "cos" mi sie sprzedawalo... Dlatego co by nie narobili, niech zostanie jak jest. Icon_cheesygrin

A dzis mam personalny rekord... Przyjete 18/18. Icon_cheesygrin


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - TaWhy - 2012-03-15

Ten rok zapowiada się tragicznie.. marzec to wogóle jakaś porażka. np. wczorajszy dzień był najgorszym moim dniem od prawie 3 lat mimo tego, że systematycznie pracuje i non stop wrzucam zdjęcia. Rozumiem, że jest coraz więcej kontrybutorów , ale takie dyrastyczne spadki z miesiąca na miesiąc są przerażające. Za obecną sytuacje winię BM bo strasznie namieszał w moim portfoliu. Dobrze wiedziałem ze iStockphoto kiedyś się skończy ale nie sądziłem , że stanie się to tak szybko. Liczyłem że jeszcze z 4 lata na nim podziałam i będę musiał zająć się czymś innym. Mimo wszystko mam nadzieję że się mylę i wszystko wróci kiedys do normy..


RE: Wasza sprzedaż w iStockphoto - canion - 2012-03-15

Przybywa stockerów w tempie lawinowym a z nimi puchnie też baza zdjęć. także sporo profi przyszło na stocki i ciachnęli dla siebie duży kawałek tortu uploadując swoją baze zdjęć.. lepiej dla NAs nie bedzie. raczej należy sie przygotować że to co dziś uznajemy za słaby miesiać za rok bedzie marzeniem . myśle że stocki dla przeciętnego Kowalskiego vel Nowak sie skończyły. oczywiście w kontekscie: nakład pracy/zarobek.