Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Dreamstime? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DreamsTime (https://stock-board.info/forum-dreamstime.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Dreamstime? (/watek-problemy-techniczne-dreamstime.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Problemy techniczne Dreamstime? - fotek - 2013-11-29

Tak, to na pewno te liczniki Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Dreamstime? - rpd - 2013-11-29

(2013-11-29, 14:48:21)monoimposm napisał(a): Ja jakiś czas temu miałem tak, że na jednym zdjęciu na liście wszystkich moich plików miałem 1 DL, a nie było tego pliku w sprzedanych. Napisałem do support i mi napisali, że to błąd systemu i że nie sprzedałem tego pliku i wyzerowali. Skoro mają takie błędy systemu, to nie ma pewności, że kasę dobrze naliczają.
Pewnie do błędów systemu zaliczają również zakup za pomocą kradzionych lub gołych kart płatniczych Smile


RE: Problemy techniczne Dreamstime? - monoimposm - 2013-12-18

Dziwna rzecz się stała. Sprzedałem parę plików ostatnio, a "Total sales" mi się zmniejszył. "Total sales" to jest faktycznie "total", czy tylko z jakiegoś określonego okresu, powiedzmy pół roku? Wie ktoś może?


RE: Problemy techniczne Dreamstime? - fotek - 2013-12-18

To jest "total" a licznik wróci do normy

PS. przeczytaj mój post na poprzedniej stronie


RE: Problemy techniczne Dreamstime? - monoimposm - 2013-12-18

Heh. A czytałem ten post jakiś czas temu i nie skojarzyłem. Jakiś głupi jestem dzisiaj. Icon_cheesygrin Dzięki, fotek.


RE: Problemy techniczne Dreamstime? - oxygenka - 2014-01-29

Nie widać mojego portfolio..widać ostatnio dodane,,i na tym koniec klikam na więcej i nie ma nic.. foty były przyjęte 26 01.. więc kilka dni temu a portfolio puste ..czy może zrobiłam coś nie tak?Icon_cry


RE: Problemy techniczne Dreamstime? - rpd - 2014-01-29

(2014-01-29, 18:17:53)oxygenka napisał(a): Nie widać mojego portfolio..widać ostatnio dodane,,i na tym koniec klikam na więcej i nie ma nic.. foty były przyjęte 26 01.. więc kilka dni temu a portfolio puste ..czy może zrobiłam coś nie tak?Icon_cry

Foty pojawiają się w pf z lekkim (kilkudniowym) opóźnieniem, normalna sprawa.


RE: Problemy techniczne Dreamstime? - oxygenka - 2014-01-29

(2014-01-29, 19:00:54)rpd napisał(a):
(2014-01-29, 18:17:53)oxygenka napisał(a): Nie widać mojego portfolio..widać ostatnio dodane,,i na tym koniec klikam na więcej i nie ma nic.. foty były przyjęte 26 01.. więc kilka dni temu a portfolio puste ..czy może zrobiłam coś nie tak?Icon_cry

Foty pojawiają się w pf z lekkim (kilkudniowym) opóźnieniem, normalna sprawa.

dzięki ...a już się martwiłam że coś nie tak zrobiłamSmileSmileSmile


RE: Problemy techniczne Dreamstime? - monoimposm - 2014-03-19

Działa wam Dreamstime ?



Już działa Smile


Problemy techniczne Dreamstime? - MiguelAngelo - 2014-03-19

Mi nie działa od ok. 20 minut.