Stock Board - forum fotografii stockowej
Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? (/watek-przechwalki-z-ostatniej-sprzedazy-na-forum-shutterstock.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - Ariene - 2011-03-12

Wrzucajcie parasolki, bo ostatnio tylko to mi się sprzedaje, DL z wszelkich kontynentów... Mamy się spodziewać wiosennego mega deszczu? Icon_cheesygrin


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - ambrozinio - 2011-03-14

Ja wrzuciłem ostatnio paczuszkę chyba 30 zdjęć , odpadły dwa za trademark.Zdjęcia zaakceptowane w sobotę i w sobotę padł mój rekord sprzedaży w postaci 12 dl i dwóch OD po 1.88 Smile Co jak na mnie , "niedzielnego stockera" duży wiatr w żagle , człowiek się od razu motywuje i chce wrzucać więcej niż kilka zdjęć na miesiąc (szkoda ,że czasu na to już tak dużo nie mam)

Miłego dnia Smile


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - Rumpelstiltskin - 2011-03-14

Nie mogę się pochwalić takimi dobrymi wynikami Icon_sad
... ale zeszły tydzień był rekordowy - przekroczyłem po raz pierwszy granicę $5 tygodniowo i trafiło mi się 7 DLi jednego dnia Smile


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - Rumpelstiltskin - 2011-03-16

Znów mam dobry dzień Icon_cheesygrin
Przyjęli 33 zdjęcia na 34 wysłane i 7 DLi ...


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - MaxyM - 2011-03-16

Mnie zastanawia jak aktualizowane sa DL na naszym koncie...
Np. u mnie sprzedaz szaleje od godziny (na polski czas) 10 do 18... Pozniej cisza i znow zaczyna sie od 23 do 7 rano dnia nastepnego... Srednio od 18 do 23 jest cisza i nagle w ciagu 1h potrafi przybyc 10-15 DLi...
Dlatego mam pytanie czy tak sie rozklada sprzedaz czy jest to wynik oponienia w aktualizacji bazy danych?


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - klawod - 2011-03-17

W tabeli sprzedaży za miesiąc wydaje mi się, że wyniki są uaktualniane co około godzinę, zaś w czasie rzeczywistym widzimy sprzedaże jeśli otworzymy aktualny dzień w oddzielnej zakładce.


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - ambrozinio - 2011-03-17

(2011-03-16, 19:48:16)Rumpelstiltskin napisał(a): Znów mam dobry dzień Icon_cheesygrin
Przyjęli 33 zdjęcia na 34 wysłane i 7 DLi ...


Gratki Icon_cheesygrin .. a u mnie wszystko wróciło do normy ~ 2 DL na dzień Icon_cheesygrin

Pozdr.


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - Rumpelstiltskin - 2011-03-17

W zasadzie to wyszło 8 DLi Smile
... a dziś ZERO Icon_sad
Średnia u mnie podobna - ciut powyżej 2/dobę.


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - MaxyM - 2011-03-17

U mnie wczoraj 38 i OD, wszystko ze starych 2 miesiecznych zdjec. Icon_cheesygrin


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - edi - 2011-03-17

dziiiiiwne rzeczy sie dzieja z wyszukiwarka na ss, bo takiej sprzedazy nie notowalem chyba nigdy jak przez ostatnie 3 dni, poniedzialek byl makabryczny, a od wtorku bonanza, pewnie za 2 dni sie znowu zmieni i wroci do starego :/
najsmutniejsze ze nowe pliki nie znajduja sobie drogi do topow i gina gdzies w natloku uploadow, a samymi starymi wyzyc sie nie da