Stock Board - forum fotografii stockowej
Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? (/watek-przechwalki-z-ostatniej-sprzedazy-na-forum-shutterstock.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - Ariene - 2011-06-17

Heh, to się dziś zdziwiłam jak zobaczyłam nocną sprzedaż wszystkich moich zdjęć pieniędzy na SS, zarówno tych starych jak i nowych Icon_cheesygrin
W związku z ostatnimi rewelacjami na świecie pieniądze to temat główny, u Was także?


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - pinio27 - 2011-06-17

Owszem, parę zdjęć ze złotówkami mi się sprzedało...


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - MaxyM - 2011-06-30

Czerwiec, moj BME... Oficialnie.
Do polowy miesiaca nie bylo zle ale bez rewelacji.
Dopiero pozniej nastapil zmasowany wysyp DLi.
I co ciekawe wszystko z dawnych paczek... (BTW cos ciekawego zaoobserowowalem, w tym tygodniu zaczely sie sprzedawac zdjecia z paczki, ktora wrzucilem 2 tygonie temu, a do tego tygodnia nie mialy DLi - dziwne)
W zeszlym tygodniu mialem najlpeszy tydzien i to bez zadneh ELki.
Caly czas do przodu... Smile


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - ambrozinio - 2011-07-01

U mnie też BME. Cały miesiąc równo, w drugiej części miesiąca miałem trzy dni bez żadnego pobrania.

Złotówki sprzedają mi się regularnie Smile To cieszy.


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - MaxyM - 2011-08-31

Sierpien okazal sie BME... Choc nie zanosilo sie na to.
Ciekawe czy rzeczywiście to najbardziej ogorkowy miesiac... Bo nie wiem czego sie spodziewac we wrzesniu.


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - SHaiith - 2011-08-31

U mnie sierpień to sprzedaż prawie 2x tyle co w lipcu, z tym, ze tylko 1 OD Icon_sad


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - alzajac - 2011-08-31

U mnie również BME mimo że żadnej EL nie było (lepszy nawet od tego w którym miałem 2xEL) Smile


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - ambrozinio - 2011-09-01

U mnie nieźle, końcówka intensywniejsza Smile


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - lechyu - 2011-09-01

U mnie za to słabo... czerwiec i lipiec były dużo lepsze. Poważnie zastanawiam się czy legenda o 3 miesięcznym okresie dla nowych jest prawdziwa, bo sprzedaż siadła dokładnie po tym czasie. Liczę na dobry wrzesień, szczególnie, że przez miesiąc podwoiłem liczbę swoich plików.


RE: Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? - alzajac - 2011-09-01

Mi się wydaje że to jest mit a przynajmniej u mnie nie zauważyłem czegoś takiego... kwestia po prostu trafienia w gusta kupujących i dobrego opisywania swoich prac Smile warto czerpać inspiracje i sprawdzać co jest najwyżej w wyszukiwarce wiadomo wtedy co się sprzedaje a co nie Smile