Stock Board - forum fotografii stockowej
Redeemed Credit w 2010 - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Redeemed Credit w 2010 (/watek-redeemed-credit-w-2010.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Redeemed Credit w 2010 - fotek - 2010-12-30

(2010-12-30, 13:19:11)majszter napisał(a): Fotek, też się nie obraź, ale z tego co piszesz, to nie za dużo wiesz o statystyce Smile Żaden pojedynczy przypadek nie jest tutaj reprezentatywny.

Nie obrażam sie, ale...

(2010-12-30, 13:19:11)majszter napisał(a): Na szczęście na innym forum zrobiono badanie, i tu są wyniki reprezentatywne, z których wynika że tylko 4,8% ankietowanych ma 50% redeemed credits w ostatnim kwartale:

... wychodzi na moje Smile

Tak czy owak, wyniki z linku który podałes pokazują, ze argument administracji z forum IS jest bardzo cienki, a oni sami mocno walneli po rogach spora grupę fotografów.

Tak sobie mysle, ze pewnie podwyżek kredytów nie będzie... być może ocenili, ze klienci większych kwot nie zdzierżą, wiec wzrost dochodów zapewniaja sobie obcieciem prowizji


RE: Redeemed Credit w 2010 - TaWhy - 2010-12-30

Dziwie się tylko,że IS robi z nas idiotów, którzy nie umieją liczyć. Puszczają fałszywe informacje lub mają bardzo słabych analityków. Zabierając nam prowizję sugerowali się tym ,że ich model biznesowy potrzebuje więcej pieniędzy co jest oczywiście śmieszne. Przykładem jest sklep Apple Appstore , który płaci deweloperom 70%!! a nie jak w przypadku Istoka 18% do 40%. Nie mam pojęcia na co oni wydają pieniądze, ale jestem pewien że serwery i kilkudzisięciu pracowników nie potrzebują tyle kasy


RE: Redeemed Credit w 2010 - KAPA - 2010-12-30

może sie jednak nie opłaca być Excl na iS


RE: Redeemed Credit w 2010 - TaWhy - 2010-12-30

Na forum Istocka rozpoczeła się ciekawa dyskusja na temat tego, iż w pierwszy dzień ogłoszenia nowych zasad nagradzania artystów target dla diamentów był 140 000 i nagle zmienił się na 150 000. Co ciekawe ja sam myślałem z początku ,że jest 140 000. Niestety później się zdziwiłem ,że jest 150 000 bo byłem pewien tych 140. Jak widać na forum nie tylko ja to zauważyłem! Co o tym sądzicie, ktoś z was to też zaobserbował,że po cichu targety zostały podmienione? Czy może to tylko kwestia pomyłki


RE: Redeemed Credit w 2010 - craft08 - 2010-12-31

Na pewno się nie mylą a pomyłki nie poprawią i do błędu się nie przyznają tak jak Vette podrożyli i mniej się sprzedaje. Moim zdaniem 150 000 to jest za duża poprzeczka. Uważam, że poprzeczki powinny być łagodne tak z minimum 80 000, 100 000 widocznie obliczyli ile najwięcej fotografów nie przekroczy poprzeczkę dlatego 150 000 dali i chcą zyskać na współpracownikach ale takim eksperymentowaniem prędzej czy później rozwalą sobie sprzedaż bo wiele ludzi straci zaufanie.


RE: Redeemed Credit w 2010 - TaWhy - 2010-12-31

Czy u was też dzisiejszy dzień wygląda tragicznie pod względem sprzedaży?


RE: Redeemed Credit w 2010 - arfo - 2011-01-01

1 stycznia prowizje jeszcze po staremu Icon_wink


RE: Redeemed Credit w 2010 - TaWhy - 2011-01-01

Właśnie kiedy zmiany wchodzą w życie?


RE: Redeemed Credit w 2010 - TaWhy - 2011-01-04

Pojawiła się świeża informacja od Istocka odnośnie targetów 2010
"There will be news about this implementation and the 2010 redeemed credit targets before it is rolled out. I realize that is pretty vague but will have more concrete news this week."

Jak myślicie po tych wpadkach z wyszukiwarką oraz z błędnymi prognozami 50% w ostatnich 4 miesiącach iStockphoto zmieni targety?


RE: Redeemed Credit w 2010 - TaWhy - 2011-01-05

Irytuje mnie to,że na forum istocka temat Targetów 2010 usunął się w cień. Ludzie zapomnieli o tym,że iStockphoto przyciął ich na kase i poprostu wrócili do swoich zajęć jakby niby nic. Zamiast truć im tyłki i się sprzeciwiać , walczyć o swoje pieniądze. Żenująca jest też obsługa w Contributor relations, która nie umie odpowiedzieć na proste pytanie. Tak a propo to dowiedziałem się,że zmiany nastąpią 11 stycznia.