Stock Board - forum fotografii stockowej
Redeemed Credit w 2010 - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Redeemed Credit w 2010 (/watek-redeemed-credit-w-2010.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Redeemed Credit w 2010 - TaWhy - 2010-12-16

Witam
Zakładam ten wątek, ponieważ musze z wami sie podzielić moją nie ciekawą sytuacją. Jak wiemy od 1 stycznia iStockphoto wprowadza nowe zasady dotyczące naszych tantiem, mianowicie musimy się utrzymać na pewnym poziomie żeby nie spaść "level" w dół.

Na moje nieszczęście w chwili obecnej mam 94,6% potrzebnych RC. Wszystko na to wskazuje ,że rok zakończę w okolicach 99,6 - 99,8% przy optymistycznym założeniu ,że grudzień będzie taki sam jak listopad ( w co osobiście wątpie, analizując poprzednie lata).

Jestem trochę zniesmaczony tym,że iStockphoto poinformował nas o tych zmianach dopiero w połowie września - moim zdaniem powinien dać nam znać już na początku roku.

Na dodatek zapewnienia adminów na forum,że w ciągu tych nie całych 4 miesięcy zarobimy 50% naszych rocznych przychodów, które u mnie wogóle się nie sprawdziły ponieważ przy moich kalkulacjach osiągne tylko 33%

Jak wy myślicie iStockphoto będzie stosował jakąś taryfę ulgową dla tych co minimalnie się nie załapią, czy zdecydowanie nie pozwoli na to, aby nagiąć reguły, które ustalili?

P.S.
Smutne jest to,że nie można takimi informacjami dzielić się na głównym forum istocka, ponieważ w mig zostaną zablokowane przez adminów.


RE: Redeemed Credit w 2010 - Losanger - 2010-12-16

Może powrzucaj dużo zdjęć do końca tego roku. Mnie też nie wiele brakuje, żeby utrzymać poziom tantiem ale niestety też nie dam radę i będę miał zniżkę a podwyżki już na pewno nigdy. Sprytnie to wszystko sobie wymyślili na swoją korzyść.


RE: Redeemed Credit w 2010 - klawod - 2010-12-17

Taryfę ulgową dla tych co się minimalnie nie załapią? Dla nich każdy taki kontrybutor który się chociażby minimalnie nie załapie to zwiększenie prowizji dla firmy dlatego bardzo wątpię aby miała być jakakolwiek ulga.


RE: Redeemed Credit w 2010 - Wuja - 2010-12-17

Wydaje się że można zapomnieć o ulgach bo byłaby to kolejna zmiana zasad i by było dlaczego 5% a nie 10% itd... kasa decyduje jak napisał klawod


RE: Redeemed Credit w 2010 - TaWhy - 2010-12-17

KKthomson w temacie "where we go from here" napisał "For those that do happen to fall a level, we’ll push to make that up to you with more sales." Licze na jego słowa bo w sumie tylko to mi zostało.


RE: Redeemed Credit w 2010 - remik44992 - 2010-12-17

Jak głosi stare porzekadło "biedni nie mają nic do stracenia" ;)

remik44992


RE: Redeemed Credit w 2010 - Losanger - 2010-12-17

Może zarobki nie spadną drastycznie po wprowadzeniu zniżek jeśli wprowadzą nową licencje Editorial? Ciekawe czy sprzedaż zdjęć w Editorial też ma wpływ na odkupione kredyty?


RE: Redeemed Credit w 2010 - TaWhy - 2010-12-22

Mam pytanie, czy zauważyliście spadającą sprzedaż w ciągu ostatnich 2 dni na Istoku?


RE: Redeemed Credit w 2010 - arfo - 2010-12-22

nie tylko ostatnie dwa dni, ale cały grudzien u mnie zdecydowanie słabszy - ale co roku w grudniu jest mniej DL-i w stosunku do października i listopada - tak więc to nic nowego Smile


RE: Redeemed Credit w 2010 - greg801 - 2010-12-22

a u mnie dobrze się sprzedaje, mam lekki wzrost w stosunku do listopada