Stock Board - forum fotografii stockowej
Editorial w iStockphoto! - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Editorial w iStockphoto! (/watek-editorial-w-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Editorial w iStockphoto! - KAPA - 2011-03-03

Może jakiś granat, taki owoc co później dojrzewa Icon_wink


RE: Editorial w iStockphoto! - agamalinowska - 2011-03-03

Icon_wink Na początku wątku Rachwal pisze, że iStockphoto nie przyjmuje nowe zdjęcia do Editoriala tylko Getty ale nie wiem czy to dotyczy tylko ludzi i wydarzeń imprezowych Icon_sad


RE: Editorial w iStockphoto! - KAPA - 2011-03-03

Chodzi o tzw. newsy, sport, celebrytów. Nie chcą zdjęć znanych, sławnych czy wydarzeń z pierwszych stron gazet. Chcą normalnych fotografii, to jest inny rodzaj edytoriala niż jesteśmy przyzwyczajeni. iStockphoto chce zdjęć (edytoriali) takich, które na innych stockach musimy stemplować, wycinać, zamazywać, kadrować. iStockphoto wprost przeciwnie. Tu jest wszystko jasno i w zrozumiałym języku: iStock-Edytorial


RE: Editorial w iStockphoto! - agamalinowska - 2011-03-03

SmileSmileSmile Dziękuje za wyjaśnienie i linka nawet nie wiedziałam, że jest po Polsku napisane. Biorę się za lekturę Smile Zdjęcia które kiedyś iStockphoto usuwał lub miałam na innym stocku też mogę wrzucić ponownie do Editoriala? Przepraszam za pytania dopiero zaczynam Smile


RE: Editorial w iStockphoto! - KAPA - 2011-03-03

Może tych co iStockphoto kiedyś odrzucił nie wysyłaj.


RE: Editorial w iStockphoto! - agamalinowska - 2011-03-03

(2011-03-03, 18:15:38)KAPA napisał(a): Może tych co iStockphoto kiedyś odrzucił nie wysyłaj.

No właśnie i tu jest problem czy można takie zdjęcia wysyłać które kiedyś były na Is lub na innym stocku


RE: Editorial w iStockphoto! - max - 2011-03-03

Mozna, ale Ty zaraz napiszesz, ze nie jestes jednak pewna czy mozna, a ja nie mam czasu Cie o tym przekonywac.
Jak chcesz wejsc w editorial to sie do tego przygotuj. Sa artykuly, sa watki na forum iS, sa odpowiedzi na wszelkie pytania. Nikt Ci tego na tym forum nie bedzie streszczal. Troche aktywnosci trzeba wykazac samemu.


RE: Editorial w iStockphoto! - teo73 - 2012-02-02

wysyłaće EDitoriale na IS, bo ja jestem sfrustrowany, wysłałem im trochę zdjęć z koncertów, pikników militarnych, zawodów motocrosowych, gdzie indziej te pliki akceptują w momencie a na IS ,a to że trademark,a to ze MR jest potrzebne, nic z tego nie kumam


RE: Editorial w iStockphoto! - max - 2012-02-02

Tez nie kumam dla czego tak Ci pisza. Zaznaczasz dobrze w Deep M. ze to maja byc editoriale?


RE: Editorial w iStockphoto! - alzajac - 2012-02-02

Mi jak chciałem edytoriale z air show wysłać napisali ze muszę im dostarczyć zgodę od konkretnego teamu akrobacyjnego oraz zgodę od organizatora air show... Mimo ze na zdjęciu tylko czarne sylwetki samolotów bo pod słońce robione...