Stock Board - forum fotografii stockowej
Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DepositPhotos (https://stock-board.info/forum-depositphotos.html)
+--- Wątek: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? (/watek-jak-wyglada-sprzedaz-zdjec-na-depositphotos.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - MaxyM - 2012-08-14

Pierwsza EL na DepositPhotos dokładnie EL3 $14.08.

[Obrazek: dep_7315752-Clouds-at-financial-district...hicago.jpg]


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - stocking - 2012-08-15

Ile w waszym przypadku trwała akceptacja tych 5 egzaminacyjnych zdjęć ? Dzień, tydzień czy dłużej ? I jako 1 osobowa działalność gosp. co mam wybrać w opcjach podatkowych ?


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - protechpr - 2012-08-20

Akceptacja była bardzo szybka, u mnie na drugi dzień, nie wiem czy to reguła czy przypadek. Icon_rolleyes
Jak prowadzisz jednoosobowa firmę to od strony podatkowo - prawnej jest to wszystko jedno, Ja w takiej samej sytuacji zrobiłem na osobę.


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - canion - 2012-08-23

Depositphotos radzi sobie znakomicie, choć faktycznie mogli lekko podnieść tę cenę 0,30. Natomiast strategicznie warto wrzucać na niego z uwzględnieniem pewnego bufora czasowego czyli powiedzmy miesiąc pożniej niż na pozostałe.


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - stocking - 2012-08-24


a czym uzasadniasz miesieczna karencje w wysylaniu nowych fot na deposit ?


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - canion - 2012-08-29

z deposita sporo zdjeć pobierają piraci. Nie żeby z innych nie pobierali ale na DepositPhotos wyjatkowo upodobali sobie nowe, rzucające sie w oczy serie. . nie wiem z czego to wynika. chyba te darmowe pobrania tak ich przyzwyczaiły a może ceny w subskrypcji są niższe niż u innych. w każdym razie monitoring www wskazuje że warto dać trochę czasu zdjęciom na innych stockach a dopiero potem uploadować na DP.

Oczywiście dużo zależy jak bardzo i często autor nęka pirackie strony, bo systematyczne monitowanie o usunięcie zdjęć daje z czasem dobre efekty i wtedy rzeczywiście karencja jest niepotrzebna


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - Taki Szlachcic - 2012-08-29

[Konto tego uzytkownika o szlacheckim nazwisku zostalo usuniete.]


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - udra - 2012-08-29

Ja tam w ogóle nie widzę zależności między DepositPhotos a innymi stockami. Tam się pobiera swoim rytmem a na innych swoim. Zdjęcia , które pobierają się w ilości hurtowej na jednych stockach nie mają nic wspólnego z pobraniami na deposit. Ja ostatnio wrzucam wszędzie aby więcej i aby lepsze i tyle w temacieSmile


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - canion - 2012-08-30

(2012-08-29, 12:47:12)Szlachcic napisał(a): Oni chyba by mogli zastosować skuteczniejsze metody na takiego delikwenta... im też powinno na tym zależeć a możliwości (środki, prawników...) mają większe?!

też mnie to zastanawia czemu stocki przy swojej potężnej prawniczej machinie nie walczą z piractwem. Rozumem jeszcze torrenty. do tego cięzko podejść. ale inne strony jawnie rozdające zdjęcia łacznie z wyświetlaniem miniaturek? Dla dobrych prawników zamknięcie takiego rozdawania kolekcji to moment. a nic nie robią i każdy z Nas rzężbi temat indywidualnie bez szans wpływu na sedno problemu.



RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - majszter - 2012-08-30

(2012-08-29, 09:12:33)canion napisał(a): z deposita sporo zdjeć pobierają piraci. Nie żeby z innych nie pobierali ale na DepositPhotos wyjatkowo upodobali sobie nowe, rzucające sie w oczy serie. . nie wiem z czego to wynika.

Może wynika to z tego, że DepositPhotos posiada także platformę "wymiany plików" depositfiles.com , która jest powszechnie używana przez piratów.