Stock Board - forum fotografii stockowej
Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DepositPhotos (https://stock-board.info/forum-depositphotos.html)
+--- Wątek: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? (/watek-jak-wyglada-sprzedaz-zdjec-na-depositphotos.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - mathom - 2010-12-02

ja wrzucam, bo mam skrypt który i tak uploaduje mi na wszystkie stocki, a opisywanie na DepositPhotos jest w miarę szybkie. DL średnio ok 10 miesięcznie.


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - photomim - 2011-03-01

Ja traktuję ten stok jak grę.jak znowu sprzedam tam xxxL przez SMS to spadam.Rozmiar S za 0,44 a XXXL SMS to jak granat aż 0,24 DOLARA.


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - jagódka - 2011-03-06

Ja nie liczę ile Dl/miesiąc, ale na pewno więcej niż na Bigstockphoto. Zdjęcia wrzucam ok. 1x na 3 miesiące


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - kubowa1 - 2011-03-06

Brakuje mi tam 2 $ do wypłaty... i tak już od miesiącaIcon_sad


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - Rumpelstiltskin - 2011-04-06

Pierwszy DL po ponad pół roku mojego funkcjonowania na DepositPhotos Smile
Całe 30 centów ...


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - Wuja - 2011-04-06

czy ktoś tam regularnie wysyła? ja mam co miesiąc 0,30$ ale nic nie dosyłam od otwarcia Icon_cheesygrin


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - mathom - 2011-04-06

w tym miesiącu doczekałem się wypłaty. jestem od lipca.


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - wawritto - 2011-04-06

Ja wysyłam regularnie. Tylko to reguła ok 5 zdjęć na tydzień Icon_cheesygrin Coś tam wpada, a dokładnie 0,66% ogółu dochodu ze stocków Icon_cheesygrin Nawet ostatnio jakby ruszyło, poszło kilka zdjęć w kilka dni. Chyba, że to przypadek


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - majszter - 2011-04-06

Ja od czasu promocji wysyłałem tam coś tylko raz - 100 zdjęć w sierpniu. I podejrzewam, że ruszyli z jakąś akcją promocyjną, bo w marcu miałem ponad 30 DLi, a w tym miesiącu jest podobny trend. Z tym, że te DLe dotyczyły prawie wyłącznie zdjęć jeszcze z promocji, czyli takich, które na początku zaliczyły sporo DLi.


RE: Jak wygląda sprzedaż zdjęć na Depositphotos? - Nightman - 2011-04-07

U mnie ogólnie rzecz biorąc nędza z bidą niby wpada parę DLi na miesiąc ale tym sposobem trzeba mi rok czy półtora aby zrealizować zyski Icon_sad Teraz pytanie czy warto, niby każdy $ się liczy ale zważywszy na to, że mają oni jedne z najniższych prowizji a do tego potrafią cofnąć sprzedaż ( w tym miesiącu miałem 3 cofnięcia), odeszła mi ochota na upload do tego stocku. Jeśli doczołgam się do wypłaty to zabieram swoje "zabawki" z DepositPhotos i będzie to pierwszy stock z którego rezygnuję.

Majszter w kwietniu mam 5DLi - 3 cofnięcia = 2DL a w dupie mam taki handel Icon_sad

To tyle z moich "kwasów".