Stock Board - forum fotografii stockowej
Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? (/watek-jak-wam-schodza-wszelkie-editoriale.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - KAPA - 2010-12-09

Impreza z maja 2009 roku i cały czas fotki są pobierane.
[Obrazek: stock-photo-gdansk-poland-may-bishop-les...987447.jpg]
[Obrazek: stock-photo-gdansk-poland-may-bishop-tad...987453.jpg]

A to przy okazji Dnia Niepodległości (niepodległości od kogo?), parada starych autek się przytrafiła i też były brania.
[Obrazek: stock-photo-gdansk-poland-november-indep...911289.jpg]
[Obrazek: stock-photo-gdansk-poland-november-indep...911286.jpg]


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - KAPA - 2010-12-09

Nie wiem czy to, co poprzednio pokazałem podziałało jak reklama, ale po paru godzinkach poszły kolejne edytoriale Smile
[Obrazek: stock-photo-gdansk-poland-may-may-consec...894429.jpg]
[Obrazek: stock-photo-gdansk-poland-may-may-consec...894432.jpg]
[Obrazek: stock-photo-gdansk-poland-may-may-consec...894450.jpg]
To ta sama imprezka z maja 2009.
Swoją drogą, jakie to zabawne, że takie drobiazgi potrafią serce uradować Icon_wink

Po spojrzeniu na mapkę, widzę, że te dzisiejsze poszły w Afryce i uśmiech zniknął, bo pewnie ktoś tam coś pisze o niedawnej śmierci polskiego misjonarza. Ot życie, gdzieś tragedia i gdzieś radość... ...


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - mateusz - 2010-12-09

(2010-12-09, 10:35:18)KAPA napisał(a): A to przy okazji Dnia Niepodległości (niepodległości od kogo?), parada starych autek się przytrafiła i też były brania.

No jak to niepodległość od kogo? Od zaborców rzecz jasna Smile A i jeśli dobrze się orientuję u nas oficjalnie obchodzi się Narodowe Święto Niepodległości. Dzień Niepodległości to w USA.

Przy okazji mam pytanie. Czy fotki starych aut przedwojennych (np. tego pierwszego co zapostował KAPA) są chronione prawami autorskimi. Kiedyś coś słyszałem że Niemcy po przegranej wojnie stracili wszelkie prawa autorskie m.in. do znaków towarowych samochodów. Ale to tak w luźnej rozmowie kiedyś słyszałem. Ktoś wie czy to prawda, czy tylko jakaś puszczona plotka?


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - Brejeq - 2010-12-09

Myślicie, że jest szansa akceptacji edytoriali ukazujących imprezę sprzed roku?


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - KAPA - 2010-12-09

jak nie wrzucisz to się nie dowiesz. Nikt Cię nie zbije, najwyżej odrzucą fotki, a jak przyjmą... podwójna radość.


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - Brejeq - 2010-12-09

Pytam,bo gdzieś wyczytałem we wcześniejszych postach, że edytoriale najlepiej wysyłać zaraz po imprezie.


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - KAPA - 2010-12-09

no, najlepiej zaraz po imprezie, a może nie wysyłaj, wtedy Ci fotek nie odrzucą, ale z całą pewnością też nie przyjmą, a Ty dalej nie będziesz wiedział czy warto wysyłać stare edytoriale czy nie Icon_wink


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - Itts - 2010-12-10

witam, mam pytanie, czy zdjęcia ze środowego meczu Skra Bełchatów - VfB Friedrischafen będą odpowiednie ? i jeżeli tak to jakimi kryteriami się kierować przy ich wyborze, i czy stosować jakieś specjalne słowa kluczowe ?


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - photostouch - 2010-12-11

zrobiłem eksperyment i wysłałem 35 fotek z 5 października 2010 z meczu sparringowego siatkówki kobiet. 2 miesiące od imprezy i przyjęto praktycznie wszystko, pomimo tego że już po czasie i jakościowo są do d...
Stąd wniosek, że można wrzucać po czasie. Tak się tylko zastanawiam czy to się sprzeda na tyle, że warto zamulić portfolio 100 zdjęciami typu editorial z jakiejś imprezy.


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - Itts - 2010-12-11

cieszy mnie fakt że przyjęto Twoje zdjęcia Smile może i mi się poszczęści, dodałem na próbę 10, narazie czekam, jeżeli pójdą to doślę kolejne.