Stock Board - forum fotografii stockowej
Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? (/watek-jak-wam-schodza-wszelkie-editoriale.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - Picmax - 2014-09-26

Od roku próbuję zamieścić zdjęcia typu" edytorial"
Z samolotami dałem sobie dawno spokój, ale jest dużo innych tematów i wydarzeń.
Skutecznie mi je odrzucają.
Dzisiaj powód:

needs to include the exact phrase"illustrative editorial" in the keywords

Czy znajdzie się taki co mi łopatologicznie wytłumaczy.


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - yuma2 - 2014-09-26

Ja osobiscie sprzedalem dosc sporo edytoriali aczkolwiek nie na Shutterstock gdzie to jestem dopiero od Niedzieli Smile na 123rf i deposicie byl czas ze po wrzuceniu tego samego lub nastepnego dnia sprzedawaly sie ich po 10-30, wygladalo bardziej na to ze jedna osoba kupila ale dla mnie to bez roznicy $0.26 za sztuke na 123rf placili a na deposicie $0.77 wiec niezle jak na zdjecie w ktorym jedyne co trzeba zrobic to dobrze opisac.
Tak wiec najwazniejsze w kazdym edytorialu to opis dokladny miejsca,czasu,osob itp nie ma zgadywania lub nazw ogolnych bo nikt tego nie kupi.


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - wiskad - 2014-09-26

(2014-09-26, 16:47:03)Picmax napisał(a): Dzisiaj powód:

needs to include the exact phrase"illustrative editorial" in the keywords

Czy znajdzie się taki co mi łopatologicznie wytłumaczy.

Od pewnego czasu są na Shutterstock dwa typy edytoriali - pierwszy to zdjęcia typu reporterskiego, drugi to zdjęcia ilustracyjne zawierające jakieś loga, które muszą być odpowiednio opisane - tzn. poza opisem takim jak dla zwykłych edytoriali, muszą mieć w słowach kluczowych zwrot (nie pojedyncze słowa) : "illustrative editorial" - dodaj taki zwrot w słowach kluczowych, wpisz wyjaśnienie dla inspektora i puść jeszcze raz. Trochę uprościłem, ale miało być łopatologicznie...


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - oxygenka - 2014-11-30

Wrzuciłam trochę Editoriali ale teraz się zastanawiam czy ma to sens ..bo jak pamietam niezbyt dobrze schodzą ... czy coś się zmieniło na lepsze????Icon_winkIcon_cry


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - teo73 - 2014-12-02

JA tam nie narzekam, zawsze coś wpadnie,


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - teo73 - 2014-12-05

[Obrazek: stock-photo-london-july-wembley-stadium-...067282.jpg]

[Obrazek: stock-photo-dortmund-germany-july-view-f...847800.jpg]

na potwierdzenie dwa razy po 2,48$


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - yuma2 - 2014-12-23

W tym tygodniu w zwiazku z zaistniala sytuacja polityczna na lini US-Cuba moje edytoriale przescignely zwykle foty w dl-ach, nawet pomimo zwiekszonego popytu na moje foty o tematyce cygar/Cuba, tak wiec jak widac edytorial zawsze warto wrzucic i tylko cierpliwie czekac


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - szakalikus - 2014-12-24

a stawki dla contrubutora takie same są? nie mam ani jednego edytoriala więc nie wiem.


RE: Jak Wam schodzą wszelkie Editoriale? - yuma2 - 2014-12-24

(2014-12-24, 14:08:15)szakalikus napisał(a): a stawki dla contrubutora takie same są? nie mam ani jednego edytoriala więc nie wiem.

w subskrypcji bez zmain $0.25, natomiast wiecej jest OD & SOD, przypuszczam ze od ludzi ktorzy kupuja okazjonalnie, ceny rozne od $0.88 do $11.46 czyli w normie, w sensie jak przy zwyklym stocku, przy czym ja jestem na Shutter od 3 mc wiec mozliwe ze tez zalezy od levelu na jakim jestes, ale tego akurat nie wiem.