Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - kreatorex - 2013-11-04

Chłopaki czas kończyć lamenty podsumowanie miesiąca Smile.
Wzrost dl o ok 30 procent, wzrost dochodów ok 32% w stosunku do poprzedniego miesiąca.
poniżej moja krzywa szutterowa pokazuje miesięczne dochody od stycznia, trudno mi powiedzieć ile ładuje zdjęć ale robie to w miarę regularnie ok 50 zdjęc na miesiąc.

[Obrazek: st.jpg]

Heja


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - hmc - 2013-11-04

Duża różnica między, styczniem i lutym a resztą. Zwłaszcza między lutym i marcem. Z czego to wynika?


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2013-11-04

Mój wygląda bardzo podobnie, tylko maj zdecydowanie lepszy niz u Ciebie


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - kreatorex - 2013-11-04

Ogólnie było jakoś tak że zdjęcia sprzedawały się poprzednio tak sobie i nawet chciałem dać sobie spokój ale właśnie w lutym się to ruszyło trudno powiedzieć dlaczego moze że miałem więcej plików w portfolio moze kryzys się skończył Smile i jeszcze wpadły mi elki no później wszystko jakby się ustabilizowało no i teraz tylko w górę Icon_wink.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alga38 - 2013-12-30

Tylko mi nie mówcie, że to tylko u mnie tak wygląda bo się załamię Icon_neutral


[Obrazek: 4qbc.jpg]


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - ambrozinio - 2013-12-30

[attachment=677] Icon_cheesygrin


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Esdras - 2013-12-30

U mnie tak jedną trzecią mniej niż w ostatnich tygodniach wiec chyba dobrzeSmile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2013-12-30

(2013-12-30, 19:01:48)alga38 napisał(a): Tylko mi nie mówcie, że to tylko u mnie tak wygląda bo się załamię Icon_neutral

Nie tylko


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - SHaiith - 2013-12-31

(2013-11-04, 17:24:01)kreatorex napisał(a): [Obrazek: st.jpg]
Heja

A teraz wartości tych słupków podziel przez ilość plików w portfolio w danym miesiącu. A będziesz miał dane mówiące o tym, czy zainteresowanie twoim portfolio rośnie czy spada.
Ja robię takie zestawienie. W końcu jeżeli więcej plików wrzucam i moje portfolio rośnie to tak samo powinna rosnąć ilość DLi, jeżeli pomimo wrzucania nowych plików nie zwiększasz ilości DLi tzn, że jakość Ci spada, albo wrzucasz za mało w stosunku do reszty.
Bo to, że kasa rośnie z wzrostem portfolio to jest oczywiste.
Inną sprawą jest także to, że w danym sezonie zainteresowanie danym tematem jest inne.
Dużo zmiennych, może ktoś kiedyś przedstawi taki wykres.

(2013-12-30, 19:01:48)alga38 napisał(a): Tylko mi nie mówcie, że to tylko u mnie tak wygląda bo się załamię Icon_neutral
[Obrazek: 4qbc.jpg]

Niestety pod koniec grudnia to norma.
Mój wykres roczny wygląda tak.
[Obrazek: attachment.php?aid=678]


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MattZ90 - 2013-12-31

U mnie to wygląda tragicznie

[Obrazek: 85139927592072380642.jpg]

Dolny wykres niedługo zejdzie poniżej 0 Icon_razz