Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - harley_ - 2013-10-31

(2013-10-31, 12:31:24)GregorK napisał(a): ja nie potwierdzam. mam tylko 1$ więcej niż w sierpniu, a sierpień jak i reszta był słabiutki. no ale ... ja nie umiem, nie potrafię, nie wiem po co to robię ....
Gregor - mam podobnie i cały czas się łudzę że się jednak poprawi. A jak poczytam o tych wszystkich EL'kat, SOD'ach tutaj to sam nie wiem czy mnie to motywuje czy wręcz odwrotnie


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wuja - 2013-10-31

To wszystko jest kit. Kto to widział żeby zdjęcia sprzedawać po 28$ gdy stocki sie kończą. To piszą zawistni którzy chcą zdemotywować konkurencje do pracy... Icon_cheesygrin


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - harley_ - 2013-10-31

(2013-10-31, 13:43:27)Wuja napisał(a): To wszystko jest kit. Kto to widział żeby zdjęcia sprzedawać po 28$ gdy stocki sie kończą. To piszą zawistni którzy chcą zdemotywować konkurencje do pracy... Icon_cheesygrin

Tak mnie się wydaje. Bo te EL'ki są dla mnie jak Yeti. podobno istnieją ....


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alga38 - 2013-10-31

no i się udaje... Dwóch już wymięka. Zostane sama w tym wielkim mieście Icon_wink


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - harley_ - 2013-10-31

(2013-10-31, 13:53:24)alga38 napisał(a): no i się udaje... Dwóch już wymięka. Zostane sama w tym wielkim mieście Icon_wink

Alga - mowy nie ma - nie zostawię CIę tu samej na placu boju.Smile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - GregorK - 2013-10-31

może by tak upić Alinkę ? Icon_wink zaraz nam wyśpiewa wszystkie tajemnice stokowe Icon_cheesygrin


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2013-10-31

(2013-10-31, 14:18:16)GregorK napisał(a): może by tak upić Alinkę ? Icon_wink zaraz nam wyśpiewa wszystkie tajemnice stokowe Icon_cheesygrin

Nie wiem czy sie uda... temat oblewania tych jej EL-ek jakoś pomineła milczeniem Smile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alga38 - 2013-10-31

bo ja czekam, aż gregorek straci dziewictwo w El-kach, wtedy będzie nas więcej do świętowania


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2013-10-31

(2013-10-31, 14:25:11)alga38 napisał(a): bo ja czekam, aż gregorek straci dziewictwo w El-kach

Przecież już stracił Smile
To kiedy i gdzie?


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - GregorK - 2013-10-31

w tej dziedzinie nie jeste już prawiczkiem ... Icon_cheesygrin Miałem jedną rudą Elkę Icon_wink