Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Ariene - 2013-06-10

U mnie Shutterstock ponad 100% w stosunku do maja... Nawet iS zaszalał i w pewnej chwili pobił swoje rekordy. Schodzą głównie stare pliki.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2013-06-10

U mnie mija ok 1.5 miesiąca od powrotu na SS. Pierwsze 3 tygodnie to był wzrost, kolejne 3 to ostra jazda w dół, przy czym dwie ostatnie wrzuty to było 25-30 plików tylko.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - lechyu - 2013-06-10

Czy dzisiaj jest jakieś święto? Sprzedaż gorsza niż w weekend.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wuja - 2013-06-10

U mnie dziś ma już więcej jak w cały weekend... ale weekend był cieniutki jak dawno nie był...


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - lechyu - 2013-06-10

Mhm, to nowe sortowanie popularnych plików. Praktycznie nic z mojego portfolio jest niewidoczne. Widzę na forum SS, że to nie tylko mój problem.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - harley_ - 2013-06-10

(2013-06-10, 14:07:49)lechyu napisał(a): Mhm, to nowe sortowanie popularnych plików. Praktycznie nic z mojego portfolio jest niewidoczne. Widzę na forum SS, że to nie tylko mój problem.
ja o tym pisałem już w weekend. wszystko wywrócone totalnie. i od tamtej pory nic się nie sprzedaje.

Poza tym dzisiaj jakieś problemy techniczne. moje PF od rana wogóle nie było widoczne


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2013-06-10

(2013-06-10, 14:23:49)harley_ napisał(a): ja o tym pisałem już w weekend. wszystko wywrócone totalnie. i od tamtej pory nic się nie sprzedaje.

Pisałes o statystykach Smile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - harley_ - 2013-06-10

Fotek - bo ranking popularności jest robiony na podstawie statystyk - ściągnięć i oglądalności danego zdjęciaSmile Widocznie wyraziłem się nieprecyzyjnie


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2013-06-10

(2013-06-10, 14:34:45)harley_ napisał(a): Fotek - bo ranking popularności jest robiony na podstawie statystyk - ściągnięć i oglądalności danego zdjęciaSmile Widocznie wyraziłem się nieprecyzyjnie

Bardzo nieprecyzyjnie... dopiero dzisiaj zorientowałem sie o co Ci chodziło.
A na jakiej podstawie zdjęcia są sortowane to chyba niket dokładnie nie wie


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - harley_ - 2013-06-10

No po takich akcjach to fakt ja już nic nie rozumiem. Jak obserwujesz przez jakiś czas jak Twoje zdjęcia systematycznie zyskują przez dłuższy czas a potem jednego dnia znikają jak david coperfield może zdziwić.