Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2013-05-09

Ja nie mam porównania, ale końcówka kwietnia zapowiadała jakis tam poziom, ale w maju tego poziomu nie widać... trochę za wcześnie na letnie osłabienie


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - rachwal - 2013-05-09

To dziwne, u mnie dawno tak dobrze nie ssało...


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alga38 - 2013-05-09

U mnie też bida z nędzą....łączę się w bólu z fotkiem Icon_wink


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alzajac - 2013-05-09

A u mnie jakoś normalnie to wygląda, fakt faktem, pierwsze dni nie były zbyt obiecujące, ale teraz licząc sobie średnią dzienną wychodzi mi że wypłata na koniec maja powinna być podobna do tej z kwietnia Icon_razz


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - majszter - 2013-05-09

Cały początek maja to ciągłe święta, przynajmniej w Europie, a dziś jest nawet Dzień Europy i jakieś święta w Niemczech.
Nic więc dziwnego że klientów jakoś mniej. Ale jeszcze wrócą ... w październiku.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wuja - 2013-05-09

(2013-05-09, 22:43:37)alzajac napisał(a): A u mnie jakoś normalnie to wygląda, fakt faktem, pierwsze dni nie były zbyt obiecujące, ale teraz licząc sobie średnią dzienną wychodzi mi że wypłata na koniec maja powinna być podobna do tej z kwietnia Icon_razz

U mnie podobnie to wygląda. Mało Other i Demandów ale jakoś idzie. Średnia na poziomie kwietnia.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - canion1 - 2013-06-06

teraz to tylko pierwsza setka a i to statystyka stara z począku kwietnia. Stronka miała pozyskiwać referali ale zmiana polityki Shutterstock w tym względzie spowodowała że autorzy praktycznie porzucili projekt.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Bridzia - 2013-06-06

ilość zamieszczonych plików jest porażająca...trzeba nieźle się sprężać zwłaszcza z wektorami..ale fajna storna, dzięki Agnieszka Smile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - fotek - 2013-06-06

(2013-06-06, 12:53:44)canion1 napisał(a): teraz to tylko pierwsza setka

Gratuluję, ze sie załapałeś Icon_cheesygrin


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - SHaiith - 2013-06-10

Jak u was ze sprzedażą. U mnie Shutterek jakieś 60-70% tego co było w maju.
Na innych podobnie między 60-80% tego co było.
Czy tylko u mnie taki spadek, czy to już zaczął się sezon ogórkowy i powoli sprzedaż spada u wszystkich?