Stock Board - forum fotografii stockowej
Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock (/watek-statystyki-sprzedazy-wykresy-i-trendy-na-shutterstock.html)



RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - kwasny221 - 2012-12-24

U mnie była szansa na BME tym bardziej, że wpadł jeden dl za 60$. Niestety zabrakło trochę do listopadowego wyniku jednak grudzień jeszcze się nie skończył kto wie kto wie ; ) W sumie to jestem zaskoczony i tak bardzo dobrym wynikiem w tym miesiącu bo przygotowywałem się na totalną klapę. A jak styczeń u Was wyglądał w ostatnich latach ? Ja mam za krótki staż niestety i nie wiem na co się szykować.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2013-01-31

Czas podsumować styczeń. Icon_cool
Pomimo słabych pierwszych dni, zamieszania z M.P. i R., styczeń okazał się całkiem miły. Icon_razz

-Rekordowa ilość pobrań.
-Rekord sumy końcowej.
-Rekord ściągnięć jednego dnia
-Rekord dochodu w jednym dniu

Jest dobrze... Będzie lepiej Icon_redface czego wam i sobie życzę. Icon_cool


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - blas - 2013-01-31

U mnie też BME i te same rekordy co u Ciebie oprócz ostatniego Smile


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - MaxyM - 2013-01-31

Gratulacje... Cieszy mnie to niezmiernie w czasach gdy Stocki się kończą. Icon_cheesygrin


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - rachwal - 2013-01-31

Gorzej już się skończyły, u mnie też BME albo na granicy, ale to już odstanie podrygi...


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - hmc - 2013-01-31

U mnie też BME. Jestem dopiero od 4 miesięcy na Shutterstock, wiec każdy kolejny miesiąc był BME Smile Ale styczeń był wyjątkowy, prawie 50 % sprzedanych zdjęć i zarobionej kasy na tym stoku, wpadło w tym miesiącu.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - SHaiith - 2013-01-31

U nie to samo BME, BWE, BDE Icon_cheesygrin sam nie wiem jaki jeszcze jest skrót Icon_cheesygrin.
Shutterek przebił wszystko u mnie, ale też wyjątkowo w tym miesiącu do portfolio doszło mi 350 zdjęć.


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - kwasny221 - 2013-02-01

To i ja podsumuję styczeń.
- wzrost ilości Dli o 20% w stosunku do grudnia
- 10% więcej $ niż w grudniu
- znacznie mniej SOD dl
- OD dl stanowiły 1/3 dochodu


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - alga38 - 2013-02-01

a co tam, tez sobie podsumuje. BME, BWE, BDE - to u kolegów wyżej.
U mnie, żeby nie było za słodko, 70% sprzedaży grudniowej, czyli tzw zjazd po równi pochyłej Icon_wink


RE: Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock - Nightman - 2013-02-01

Zaraz zjazd, ja tu widzę jak nabierasz prędkości przed oddaniem skoku a'la Adam Małysz na skoczni Mamuciej. Głowa do góry coś tam do przodu i z telemarkiem proszę mi wylądować Icon_cheesygrin